Jak wyglądać seksownie, mając mały biust

Każda kobieta marzy o dużym, kształtnym i jędrnym biuście, jednak nie każda taki otrzymała od matki natury. Każda z nas ma inną sylwetkę uwarunkowaną genetycznie. Jak wyglądać seksownie, mając mały biust?

Zmień podejście do swoich piersi

Kobiety często mają złe nastawienie do swojego biustu. Zamiast cieszyć się, że ich piersi są zdrowe i jędrne, martwią się tym, że ich zdaniem są za małe. Tymczasem warto przyjrzeć się swojej sylwetce. Jeśli jesteś drobną kobietą, trudno oczekiwać biustu wielkości arbuza. Małe piersi lepiej pasują do twojej sylwetki, są proporcjonalne do całości. Pamiętaj, że wyglądasz seksownie wówczas, gdy masz zachowanie właściwe proporcje poszczególnych części ciała.  Dostrzeż w sobie atuty – długie włosy, ładne rysy twarzy, drobne dłonie, szczupłą sylwetkę w kształcie klepsydry, kształtne pośladki i długie nogi. Czy uważasz, że przy takim zestawie pozytywnych cech nieco mniejszy biust rzeczywiście jest taką tragedią?

Noś dekolty

Nawet mając mały biust, można nosić efektowne dekolty. Korzystaj z tego, że w żadnym nie wyglądasz wulgarnie. Postaw na dekolt kopertowy, w kształcie serca, łódkę, półokrągły, w serek etc. Nie bój się podkreślać tej części ciała. Klucz do atrakcyjności tkwi bowiem w niezachwianej pewności siebie.

Kup dobry stanik

Tak naprawdę w dobrze dobranym biustonoszu nawet małe piersi prezentują się okazale. Warto więc odwiedzić sklep z bielizną, w którym obwody zaczynają się od 60, a miseczki od A. Dzięki temu znajdziesz stanik swoich marzeń, w którym twój biust będzie prezentował się ponętnie i kusząco.  Pamiętaj, że dobrze skrojony biustonosz jest ciasny w obwodzie, nic się z niego nie wylewa ani też się nie odgina podczas pochylania. Nie powinien deformować biustu ani go spłaszczać.

Podkreślaj swoje pozostałe atuty

Pamiętaj o swoich atutach i też je podkreślaj. Do dekoltu noś rozpuszczone włosy, podkreśl perfekcyjny kształt swoich pełnych warg czerwoną szminką, wybieraj obcisłe sukienki podkreślające smukłą talię, krągłe pośladki i kończące się przed kolanem.

Postaw na czerwień

Mężczyznom od lat kojarzy się z seksapilem i atrakcyjną kobietą, dlatego noś ją jak najczęściej. Nie jest to kolor zarezerwowany tylko na wielkie wyjścia, sprawdzi się też w pracy czy podczas wypadu z przyjaciółką do restauracji.

Postaw na uśmiech

Nic tak nie podoba się mężczyznom jak zniewalający uśmiech zadowolonej z siebie kobiety, która zna swoją wartość i nie wstydzi się swojego ciała. To w końcu najlepsza metoda podrywu.