Jak nosić jeansy z wysokim stanem

Jeansy z wysokim stanem to najgorętszy fason spodni w tym sezonie. Wreszcie coś, co podkręca pośladki i talię, a jednocześnie pozbawia nas obaw, że będziemy świecić bielizną. Te spodnie nie zsuwają się i nie odsłaniają za wiele. Jak nosić jeansy z wysokim stanem?

Biały T-shirt związany w węzeł

Jeansy z wysokim stanem można nosić na luzie, zestawiając je z białym T-shirtem, który wiążemy w węzeł na wysokości pępka. Wygląda to seksownie i kobieco, pozostawia pole dla męskiej wyobraźni. Zarazem taka stylizacja jest wygodna i nadaje się na lato, gdy temperatury są umiarkowane.

Prosta bluza wpuszczona do środka

Jeansy z wysokim stanem można też nosić z prostą, sportową bluzą. Trzeba jednak pamiętać o jej wpuszczeniu do środka spodni. W przeciwnym wypadku co nam po efekcie modelowania sylwetki przez doskonale skrojone spodnie?

Biała koszula z głębokim  dekoltem

To nieco bardziej elegancka stylówka, która jest zarazem niesamowicie seksowna i przykuwa męską uwagę, dlatego nadaje się na wieczorną randkę. Pamiętaj, aby białą koszulę podobnie jak bluzę wpuścić do środka.

Krótki top

Do jeansów z wysokim stanem pasuje też krótki top odsłaniający brzuch. Wygląda to bardzo ładnie. Tutaj unikasz konieczności wpuszczania ubrania do środka, co skutkuje czasem powstaniem nieestetycznego garbka.  To rozwiązanie jest seksowne i sprawdzi się w przypadku szczuplejszych kobiet, które nie mają zastrzeżeń do swojego brzucha.

Koronkowy top

Do spodni z wysokim stanem pasuje też zmysłowy i kobiecy top z koronką, który wpuszczamy do środka. Dobrze, aby był on dopasowany. Do jeansów z wysokim stanem nie do końca pasują przeskalowane ubrania.

Szpilki i obcisły top

To bardzo seksowne i kobiece połączenie, które sprawdzi się na randkę. Szpilki zawsze nadają spodniom kobiecego szyku. Natomiast obcisły top eksponuje krągłe piersi i wąską talię.