Życie z alergią

Czego żałujemy po seksie?

Czego żałujemy po seksie

Seks to czysta przyjemność, chyba że po dopadają nas wyrzuty sumienia i kac moralny. Czego żałujemy po seksie? Niektóre kwestie dzielą obie płcie, ale są też takie, które nas łączą.

Brak szczerej rozmowy

Wiele osób żałuje braku szczerej rozmowy nt. swoich preferencji seksualnych. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają problem, by powiedzieć wprost, jakiego rodzaju pieszczot oczekują.  W rezultacie nigdy nie otrzymują tego, czego potrzebują. Pamiętajmy, że nikt nie jest dobrą wróżką, która odgaduje nasze skryte pragnienia. Jeśli kręcą cię pocałunki, to musisz o tym powiedzieć partnerowi. On też musi być z tobą bezwzględnie szczery w tej kwestii.

Udawania orgazmów

Kobiety żałują, że całe życie udawały orgazmy, by sprawić przyjemność partnerowi. Warto być szczerą, ponieważ czasem konieczna jest zmiana pozycji lub włączenie dodatkowych bodźców podczas penetracji, np. pieszczot piersi.

Utrata dziewictwa z palantem

Nie ma w tym nic oryginalnego. Gdy jesteśmy młodsze, często wstydzimy się dziewictwa. Nie chcemy odstawać od koleżanek, więc idziemy do łóżka z kim popadnie. Nie zawsze jest to jednak facet godzien naszej uwagi. Zwłaszcza gdy seks odbywa się szybko, byle gdzie i z byle kim, łatwo o zamknięcie się na tę sferę życia na długie lata.

Robienie rzeczy wbrew swojej woli

Kobiety często ulegają presji faceta. Uprawiają seks analny, choć wcale ich to nie kręci. Połykają spermę, choć wolałyby tego nie robić.  Nigdy nie zgadzaj się na coś, na co nie masz ochoty, pod wpływem presji mężczyzny. Może ci grozić odejściem, ale bądź wierna swoim przekonaniom. Normalny facet uszanuje twoje granice i nie będzie usiłował ich przekraczać.

Seks z prostytutką

Tego żałuje wielu mężczyzn. Panowie z czasem uświadamiają sobie, że musieli naprawdę nisko upaść, aby zapłacić komuś za czysto mechaniczny seks. A tego, co pozostawiło trwały ślad w psychice, nie da się łatwo wymazać.

Przypadkowy seks

Kobiety żałują natomiast seksualnych przygód. To budzi w nich bowiem wyrzuty sumienia. Czują, że to nie było nic przyjemnego, gdy dotykał ich obcy mężczyzna, do którego nic nie czuły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *