Życie z alergią

Stroje kąpielowe idealne na mały biust

Stroje kąpielowe idealne na mały biust

Mały biust też może być piękny, ważne, aby cechował się jędrnością i elastycznością. Na plażę warto założyć strój kąpielowy, który optycznie powiększy piersi. Nie wszystkie modele bikini są dla ciebie odpowiednie. Przedstawiamy stroje kąpielowe idealne na mały biust.

Utwardzony stanik z falbanką

To prawdziwy hit tego sezonu.  Jest dostępny w różnych kolorach. Największą popularnością cieszą się chabrowe, morskie i czerwone komplety. W sklepach można spotkać też stroje kąpielowe w kolorze pudrowego różu. Utwardzony stanik z falbanką stanowi świetne rozwiązanie, ponieważ optycznie powiększa biust i ładnie go eksponuje. Ponadto falbanka prezentuje się bardzo kobieco i lekko.

Bikini stylizowane na kwiaty

Takie staniki są nieco bardziej miękkie, ale obszyto je tak sterczącym materiałem, że można odnieść wrażenie, iż miseczki przypominają egzotyczne kwiaty. Całość wygląda zjawiskowo, biust jest optycznie powiększony, brodawki sutkowe się nie odznaczają, bo warstwa zdobień jest naprawdę gruba.

Utwardzana góra

Kobiety z małym biustem powinny śmiało sięgać po stroje kąpielowe z utwardzaną górą, które pięknie zbierają piersi, seksownie eksponując rowek między nimi. Takie staniki nadają też atrakcyjny kształt sutkom i nie prześwitują.

Stanik z dodatkowymi wiązaniami

Zastanawiasz się, czemu służą dość długie płachty materiału doszytego do stanika ze stroju kąpielowego? Nie masz za ich pomocą przewiązać góry od stroju na szyi. Wykorzystaj ten element stroju kąpielowego w fantazyjny sposób, tak, aby dodać sobie objętości w biuście i tym samym optycznie go powiększyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *