Jak wyglądać seksownie, mając drobne pośladki

Duże, krągłe pośladki stały się ostatnio szalenie modne. To zasługa popularnych instagramerek, które rozpropagowały kształtne pupy. To także część ciała, na którą zwracają uwagę mężczyźni. Jak wyglądać seksownie, mając drobne pośladki?

Postaw na regularne ćwiczenia pośladków

Na kształt i wielkość pośladków mamy wpływ. Biustu nie powiększymy inaczej niż chirurgicznie, ale nad zgrabną pupą możemy popracować, regularnie poddając je treningowi. Ćwiczenia możesz znaleźć chociażby na Youtube i wykonywać je w domu. Dla lepszych rezultatów możesz zapisać się na siłownię i ćwiczyć pod okiem trenera z doświadczeniem. Warto pamiętać o tym, iż ćwicząc pośladki, powinnaś spożywać produkty bogate w białko takie jak mięso, rośliny strączkowe czy nabiał. To właśnie białko stanowi podstawowy budulec mięśni, w tym także mięśni pośladkowych.

Noś jasne spodnie z wysokim stanem

Jeśli chcesz podkreślić swoją zgrabną pupę i dodać jej odrobinę krągłości, noś jasne spodnie z wysokim stanem. To idealny krój, ponieważ podkreśla też wąską talię. Ponadto widać pełne przejście między płaskimi plecami a zgrabną pupą. Do tego jasne kolory poszerzają, dotyczy to także pośladków.

Do jeansów zakładaj szpilki

Aby w jeansach wyglądać seksownie i dodać sobie pewności siebie, która zawsze robi efekt wow na mężczyznach, noś szpilki. Buty na obcasie wysmuklają sylwetkę, optycznie wydłużają nogi, a ponadto sprawiają, że twoje pośladki seksownie się kołyszą.

Do spodni dorzuć dopasowany pasek

Jeansy z wysokim stanem będą wyglądały bardziej efektownie, jeśli podkreślisz wąską talię  czarnym paskiem. To dodatkową ją wysmukli, jednocześnie poszerzając biodra oraz pośladki. Warto pamiętać o tej prostej sztuczce optycznej.

Seksowna bluzka

Seksowna bluzka odwraca uwagę od spodni i pozwala wyeksponować swoje atuty takie jak krągłe piersi, wystające obojczyki i drobne ramiona.

Zmysłowy makijaż

Czerwone usta, czarna kreska na powiece oraz mocno wytuszowane rzęsy zawsze nadają kobiecie zmysłowości, niezależnie od proporcji i wielkości poszczególnych części ciała. Dlatego nie należy zapominać o zmysłowym makijażu.