Życie z alergią

Do jakich stylizacji pasują opaski?

Do jakich stylizacji pasują opaski

Pamiętasz, że przez pewien czas w sieciówkach na próżno było szukać opasek. Te jednak ostatnio powróciły, zyskując przychylność wielu kobiet. Obecnie panuje moda na wyraziste opaski. Jak je nosić? Podpowiadamy, do jakich stylizacji pasują opaski?

Opaska przełamuję monochromatyczny look

Bardzo często zakładamy ubrania w jednym kolorze. Na przykład narzucamy na siebie czerwoną sukienkę, do tego czarne rajstopy. Wygląda to dobrze i poprawnie, ale można tej stylizacji dodać troszkę oryginalności, zakładając opaskę.

Dziewczęca sukienka świetnie wygląda w połączeniu z opaską

Jeśli zakładasz lekką, zwiewną, dziewczęcą sukienkę, warto dla podkreślenia charakteru stylizacji założyć opaskę w kwiaty lub prostą, ale lekką. Zawsze wygląda to świetnie. Opaska ma w sobie coś magicznego, co odejmuje lat kobiecie, która ją nosi.

Nadaj elegancji stylizacji z jeansami

Jeśli nosisz proste stylizacje, czyli do jeansów zakładasz jakąś bluzkę lub T-shirt, warto nadać jej troszkę kobiecego pazura. Bardzo łatwo tego dokonasz, zakładając dziewczęcą opaskę. Dzięki niej outfit z jeansami będzie prezentował się mniej sportowo.

Kreacja na bal karnawałowy z opaską

Na bal karnawałowy wcale nie trzeba kupować wyszukanej sukienki z cekinami czy nicią metalizowaną. Można założyć zwykłą małą czarną i nadać jej noworocznego charakteru, zakładając opaskę z cekinami czy perełkami. Jej blask sprawi, że nawet w czarnej sukience będziesz wyglądała jak księżniczka.

Krótka spódniczka i gładka bluzka świetnie dopełni opaska

Lubisz nosić minispódniczki w zestawieniu z gładkimi bluzkami? Wygląda to dziewczęco. Można dodatkowo podkreślić charakter stroju, sięgając po opaskę. Nie bój się jej zakładać, gdyż pasuje do większości rzeczy. Możesz ją ze sobą zabrać nawet na spotkanie biznesowe pod warunkiem, że prezentuje się elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *