Życie z alergią

O czym myślą kobiety i mężczyźni podczas seksu?

O czym myślą kobiety i mężczyźni podczas seksu

Wydawać, by się mogło, że podczas seksu kobiety myślą o wszystkim, a mężczyźni skupiają się tylko na odczuwaniu przyjemności. Nic bardziej mylnego. Obie płcie zastanawiają się nad różnymi rzeczami, tylko operują nieco innymi kategoriami. O czym myślą kobiety i mężczyźni podczas seksu?

Bielizna a seks

Kobiety podczas seksu myślą o tym, czy wybrały odpowiednią bieliznę, czy ta spodoba się partnerowi, a może zostanie uznana za brzydką. Panowie z kolei zastanawiają się, jak poradzić sobie z konkretnym kompletem, bo kobiece elementy garderoby wciąż ich zaskakują.

Stosunek do ciała

Kobieta podczas seksu martwi się wszystkimi swoimi prawdziwymi i rzekomymi mankamentami urody, w tym cellulitem, wielkością piersi etc. Boi się, że taka, jaka jest w rzeczywistości, nie spodoba się swojemu facetowi, nie będzie potrafiła go podniecić.  Natomiast mężczyzna zastanawia się, czy wystarczająco dokładnie się umył i jest czysty.

Umiejętności seksualne

Kobieta podczas seksu martwi się, że nie jest wystarczająco dobra w te klocki i pewnie zaraz się zbłaźni. Z kolei facet boi się, że podczas seksu zadaje kobiecie ból, czego nie chce. Mężczyźni zdają sobie sprawę, że brak im wyczucia, więc nie wiedzą, w którym momencie już przeginają.

Czas trwania stosunku

Kobiety często czują, że zaczyna im brakować sił, bo seks trwa już za długo. Pojawia się ból kolan i pierwsze skurcze w nogach. Natomiast mężczyzna boi się, że znowu się skompromituje, bo dojdzie pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *