Od jakiego wieku można stosować Tadalafil Maxon
Grafika dostarczona przez partnera

Dostępność Tadalafilu Maxon nie powinna stanowić dla nikogo problemu. W szczególności, jeżeli uwzględni się apteki internetowe, które zapewniają swobodną dostawę produktów pod adres wskazany przez pacjenta. Wielu panów decyduje się na taką formę zakupów, ponieważ samodzielny zakup w aptece stacjonarnej i rozmowa z farmaceutą może być dla nich nieco kłopotliwa.

Dla kogo przeznaczony jest Tadalafil Maxon?

Zaburzenia potencji to problem, który może dotyczyć mężczyzn po 50 roku życia. To właśnie wtedy w męskim organizmie produkowana jest zdecydowanie mniejsza ilość testosteronu, który ma m.in. wpływ na erekcję, jej szybkość i częstotliwość występowania. Zaburzenia potencji to problem, który dotyczy także mężczyzn młodszych. Wpływ na to mogą mieć m.in. stres, zażywanie używek (papierosy, alkohol, dopalacze, itd.), czy nieprawidłowy styl życia. Przy tej okazji warto więc zadać jedno, ważne pytanie – od jakiego wieku można stosować Tadafil Maxon?

Dostępność Tadalafilu Maxon w aptekach oraz sprzedaży online ułatwia podjęcie decyzji o zakupie leku. Należy pamiętać, że preparat ten może być przyjmowany wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Młodzi pacjenci, u których występuje problem z potencją, powinni skonsultować się z lekarzem specjalistą, w celu wykluczenia czynników chorobotwórczych, które również mogą być powiązane z zaburzeniami erekcji.

Tadalafil Maxon – tabletki powlekane dla mężczyzn

Tadalafil Maxon jest lekiem, który po raz pierwszy został dopuszczony do użytku w 2003 r. Od tego czasu dostępny jest na rynku farmaceutycznym również w Polsce. Szacuje się, że najwyższe stężenie tadalafilu (jako substancji aktywnej) w organizmie utrzymuje się do dwóch godzin po przyjęciu leku. Do 36 godzin wszystkie substancje wchodzące w skład leku mogą utrzymywać się w organizmie. Tabletka może być spożywana maksymalnie jeden raz w tygodniu. Chyba, że lekarz przepisze pacjentowi odpowiednią dawkę ze wskazaniami do stosowania.

Tadalafil jest preparatem, który w całości metabolizowany jest w organizmie. Wydalany jest w większości z kałem, w zdecydowanej mniejszości z moczem. Warto zapoznać się z ulotką, gdzie wymienione są wszystkie składniki. Tak, aby być pewnym tego, że nie wykazuje się nadwrażliwości na którykolwiek z nich.