Seks alergika

Największe błędy kobiet popełniane podczas seksu

Największe błędy kobiet popełniane podczas seksu

Wielu mężczyzn jest zbyt ostrych w łóżku, zdarza im się też zapominać o grze wstępnej i mieć problemy z budowaniem odpowiedniej atmosfery. Jednak płeć piękna także dopuszcza się drobnych grzeszków. Przedstawiamy największe błędy kobiet popełniane podczas seksu.

Za dużo gadania

Mężczyźni nie chcą podczas seksu rozmawiać o problemach, kwestiach związanych z mieszkaniem czy pracą. Pragną skupić się na tym, co trwa tu i teraz, czerpiąc z tego maksymalną przyjemność. Dlatego rozmowy przenieś na kiedy indziej i sama skoncentruj się na rozkoszy.

Seks po ciemku

Panie często mają kompleksy na punkcie swojego ciała. Wstydzą się swoich piersi, ud, pośladków czy brzucha. W rezultacie zawsze gaszą światło. Odbierają tym samym mężczyznom sporo przyjemności płynącej ze zbliżenia. Seks przy włączonym świetle zapewnia im bowiem niesamowite doznania za sprawą bodźców wzrokowych.

Byle jaka bielizna

Kobiety często w ogóle nie przywiązują wagi do bielizny, jaką zakładają, planując erotyczną randkę ze swoim mężczyzną. Gdy ten podczas rozbierania odkrywa bawełniane majteczki w kropeczki, które pochodzą z supermarketu, nie jest tym faktem zachwycony. To całkowicie aseksualny widok dla większości facetów.

Niechęć do nowości

Oczywiście, nie chodzi o to, byś działała wbrew sobie i zmuszała się do rzeczy, na które nie masz najmniejszej ochoty. Nie musisz wyrażać zgody na anal, bo to jest teraz mocne. Miej swoje granice, ale też otwórz się na nowości. Przecież nie wszystko, co proponuje facet, jest dla ciebie nie do zaakceptowania. Co stoi na przeszkodzie, abyś założyła jakiś seksowny strój lub choćby zwykłe pończochy?

Brak inicjatywy

O kobietach w sypialni nie bez powodu mówi się kłody, bo część rzeczywiście nie wykazuje żadnej inicjatywy. Można odnieść wrażenie, że uprawia seks z obowiązku i marzy o tym, aby ten jak najszybciej się zakończył. Możesz zawsze co pocałować, złapać za pośladki, objąć, to zawsze jest coś.