Życie z alergią

Męskie niepisane zasady dotyczące seksu

Męskie niepisane zasady dotyczące seksu

Jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, nie o wszystkim mówi się wprost. Istnieją jednak pewne kwestie, w których mężczyźni liczą na naszą domyślność. Przedstawiamy męskie niepisane zasady dotyczące seksu.

Nie oczekuj zbyt wiele od pierwszego razu

Pierwszy raz z nowo poznanym mężczyzną, z którym dotychczas nie uprawiałaś seksu, zawsze jest pełny niespodzianek. Po pierwsze, nie widzieliście się nago. Po drugie, nie znacie swoich ciał i ich czułych miejsc. Po trzecie, każdy ma jakieś naleciałości z poprzednich relacji, które niekoniecznie przypadną do gustu drugiej osobie. De facto nie wiesz, czy on będzie dobrym kochankiem. On także nie wie, czego może spodziewać się po tobie.  Nie oczekuj zatem zbyt wiele od waszego pierwszego zbliżenia. To rzadko kiedy jest bliskie twojemu wymarzonemu scenariuszowi. Zazwyczaj jest w nim sporo nieporadności.

Nie pomijaj gry wstępnej

Tak naprawdę bez niej nie doświadczysz przyjemności podczas seksu. Jeśli wcześniej się solidnie nie rozgrzejesz, tarcie podczas zbliżenia będzie bardzo bolesne. Mało tego, odczuje je też twój partner, któremu też będzie towarzyszył spory dyskomfort.

Nie toleruj chamstwa

Mężczyźni są zgodni, jeśli twój partner w chamski sposób komentuje twój wygląd podczas seksu, to znak, że powinnaś się go pozbyć. Zasługujesz na lepszego kochanka, który dostrzeże w tobie piękno i będzie znał zasady dobrego wychowania.

Seks to dobra zabawa

Nie przejmuj się dziwnymi odgłosami, pozycjami, tym, jak wyglądasz, czy twój makijaż się starł. Pamiętaj, że seks to dobra zabawa, a nie konkurs piękności czy zręczności. Niezręczne sytuacje witaj zawsze uśmiechem, on rozładuje ciężką atmosferę.

Proś o to, czego pragniesz

Jest tylko cień szansy, że ty i twój partner lubicie to samo w seksie i otrzymasz to, czego pragniesz. Jeśli wypowiesz na głos swoje fantazje i marzenia, on będzie mógł je spełnić. Większość kobiet nie pragnie nic dziwnego, toteż mężczyźni chętnie przystają na ich propozycje.

Nie zmuszaj się do niczego

On nie może na tobie wymuszać określonych zachowań w łóżku. Jeśli cię szantażuje, stawia pod ścianą etc., to sobie odpuść erotyczne figle. To nie jest kochanek dla ciebie. Facet powinien bowiem respektować twoje granice, podobnie jak ty jego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *