Życie z alergią

Gdzie można znaleźć bieliznę erotyczną na mały biust?

Gdzie można znaleźć bieliznę erotyczną na mały biust

Jeśli masz standardowy biust, bez trudu znajdziesz dopasowaną bieliznę erotyczną. Mniejsze piersi też możesz przyodziać w seksowny stanik, body czy gorset. Wprawdzie nie znajdziesz ich w pierwszej lepszej sieciówce z bielizną, ale znamy na to sposoby. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć bieliznę erotyczną na mały biust.

Sklepy online

Tak naprawdę istnieją marki szyjące bieliznę erotyczną na mały biust. Nie znajdziesz ich jednak w galeriach handlowych, ale już online jak najbardziej. Nie musisz ściągać koronkowego stanika z zagranicy, by dobrze leżał. W polskich sklepach z bielizną online też znajdziesz bieliznę erotyczną na biust o obwodzie 60-65. Miseczki często rozpoczynają się od A lub B. Jest w czym wybierać.  Pamiętaj, że bieliznę zamówioną online możesz zawsze zwrócić pod warunkiem, że nie zerwiesz z niej folii higienicznej.

Sklepy dla młodzieży

To może wydawać się dziwne, bo jak to szukać bielizny erotycznej w sklepach młodzieżowych, ale okazuje się to niezwykle praktyczne. Same byłyśmy zaskoczone, gdy w sklepach dla nastolatek znalazłyśmy seksowne koronkowe body i staniki dostępne także w małych rozmiarach. Prawdopodobnie producenci zdają sobie sprawę, że odwiedzają ich nie tylko nastolatki, ale też drobne, dorosłe kobiety.

Bielizna szyta na miarę

W zeszłym roku znałam jeden sklep szyjący bieliznę na miarę. Oferował przepiękne modele staników, ale brakowało w nim gorsetów czy body. Obecnie jestem w stanie wymienić co najmniej kilka takich firm, każda z nich jest polska, szyje na miarę i oferuje wszystko, w tym stroje pielęgniarki, seksowne gorsety czy koronkowe body.

Postaw na elastyczną koronkę w sieciówce

Zauważyłyśmy też, że czasem w sieciówce, w której rozmiarówka zaczyna się od 75 B, można napotkać bieliznę erotyczną wykonaną z bardzo elastycznej koronki. W rezultacie pasuje ona na bardzo mały, jak i średni biust. W obu przypadkach prezentuje się bardzo korzystnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *