Życie z alergią

Gdy ogień w sypialni wygasa…

Gdy ogień w sypialni wygasa

Na początku związku relacja erotyczna znajduje się na wysokim poziomie. Zasadniczo nikt nie musi nikogo zachęcać do regularnego uprawiania seksu. Niestety, gdy ogień w sypialni wygasa, wiele z nas ma problem z jego podtrzymaniem.  Podpowiadamy, jak tego dokonać.

Zmiany fizyczne

To normalne, że w miarę upływu czasu nasze ciało zmienia się i stajemy się przez to mniej atrakcyjni dla drugiej strony. Pewnym rzeczom nie zapobiegniemy, ale są takie, na które mamy wpływ i powinnyśmy korzystać ze swojej siły sprawczej. Po pierwsze, jeśli tyjesz, to znak, że musisz zacząć się więcej ruszać, mniej jeść i przede wszystkim przygotowywać zdrowsze posiłki. Twoja masa ciała zależy tylko od ciebie.  Siwe włosy można zawsze zafarbować u dobrego fryzjera, a widoczność zmarszczek zmniejszyć, stosując dobry krem nawilżająco-ujędrniający. Nie zaszkodzi też makijaż oraz zakup nowych ubrań, w których będziesz dla partnera dużo bardziej atrakcyjna fizycznie.

Wprowadź nowe rozwiązania do łóżka

Nie bój się eksperymentować z seksem. Uprawiaj go na nowe sposoby, np. pod prysznicem. Może warto dać szansę seksowi oralnemu, ale na twoich zasadach? Np. pieścisz ustami penisa partnera, ale nie połykasz spermy, on nie kończy w twoich ustach, nie stosujecie głębokiego gardła.  Zawsze można też kupić gadżety erotyczne i sprawdzić, czy fajnie urozmaicają wasze życie seksualne. W odświeżeniu związku oraz relacji erotycznej mogą pomóc także przebieranki. Czasem warto odwiedzić sex shop i kupić sobie strój niegrzecznej pielęgniarki.

Uprawiajcie seks w nowych miejscach

Nie bój się eksperymentów. Nie musicie być wcale specjalnie wysportowani, by urozmaicić swoje życie seksualne. Wystarczy wyjść poza sypialnię lub poza łóżko. Seks na stole, seks na kuchennym blacie, seks w samochodzie, seks w wannie lub na pralce, istnieje tyle atrakcyjnych wariantów.

Testujcie nowe pozycje

Nie bójcie się testować nowych pozycji. Wybierajcie te, które są stosunkowo łatwe, bo nie o to chodzi, abyście podczas erotycznych igraszek połamali się lub naciągnęli ścięgna.  Macie je zakończyć w pełni zdrowi, abyście mogli regularnie uprawiać dobry i namiętny seks.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *