MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Alergia na wakacjach – wybierz czas i miejsce


Aktywni z astmą

Każdy alergik wie, że wakacyjny wyjazd to niełatwa decyzja. Zastanawiamy się, dokąd jechać, aby nasza alergia także zrobiła sobie wakacje. Chcemy, aby czas spędzony z rodziną lub przyjaciółmi był przyjemny i wolny od dokuczliwego uczulenia.

Przed wyjazdem dobrze jest zapoznać się z kalendarzem pyleń, nieodzownym atrybut alergika, a najlepiej prześledzić prognozy pyleń. Alergia na wakacjach – wybierz czas i miejsce.

W ten sposób dobierzemy odpowiedni dla siebie termin, który zależy równie od rodzaju alergii, na jaką cierpimy. Jeśli mamy uczulenie na pyłki traw i drzew, to najlepiej zaplanować wyjazd wówczas, gdy pylenie jest niższe w danym regionie kraju.

Ads code goes here

Z aneksem kuchennym czy bez?

Wakacje z alergiąJeżeli cierpimy na alergię pokarmową, zapewne w łatwy sposób wyeliminujemy z diety uczulające produkty, co wiąże się z samodzielnym przyrządzaniem posiłków.

Jeśli wybierając się na wypoczynek chcemy odpocząć od gotowania, najlepiej wyjechać poza sezonem. Może uda nam się wtedy namówić kucharkę, by uwzględniła dietę alergika.

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij