testy konsumenckie Bioderma Atoderm Intensive

20% dzieci i 1-3% dorosłych zmaga się z atopowym zapaleniem skóry. Atopia wpływa nie tylko na życie atopika, ale i całej jego rodziny. Wszyscy oni potrzebują kompleksowej i systematycznej opieki oraz rzetelnej wiedzy dotyczącej tego schorzenia. W związku z tym, że skóra atopowa jest niezwykle wrażliwa na podrażnienia i wpływ czynników zewnętrznych, wymaga specjalistycznej i kompleksowej pielęgnacji.  Niestety, dobór kosmetyków nierzadko nastręcza sporych trudności.  Jeśli masz skórę atopową i wciąż szukasz odpowiedniej pielęgnacji, weź udział w testach konsumenckich dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive!

Przetestuj dermokosmetyki Bioderma Atoderm Intensive!

Zapraszamy osoby mające skórę atopową do udziału w testach konsumenckich dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, wypełniając ankietę rekrutacyjną, zostanie wyłonionych 50 osób.  Każda z nich otrzyma zestaw składający się z dwóch produktów: Bioderma Atoderm Intensive Baume (kojący balsam emolientowy) i Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant (łagodny żel oczyszczający).

Charakterystyka produktów przeznaczonych do testów konsumenckich

Bioderma Atoderm Intensive Baume (pojemność 200 ml)

Kojący balsam emolientowy, który został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji skóry atopowej oraz bardzo suchej. Atoderm Intensive Baume odbudowuje barierę ochronną skóry, koi ją i chroni przed podrażnieniami. Błyskawicznie odżywia nawet najbardziej uszkodzoną skórę, a także szybko i długotrwale łagodzi uczucie swędzenia.

Atoderm Intensive Baume zabezpiecza skórę przed penetracją alergenów oraz gronkowca złocistego, a także wydłuża okresy pomiędzy fazami podrażnienia w AZS, przywracając komfort życia.

Balsam Atoderm może być stosowany do pielęgnacji ciała i twarzy dzieci i dorosłych. Dzięki wysokiej tolerancji i bezpieczeństwu może być stosowany nawet u niemowląt, od 1. dnia życia.

Atoderm Intensive Baume doskonale sprawdza się również jako uzupełnienie terapii kortykosteroidami, a także po zakończonym leczeniu dermatologicznym.

Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant (pojemność 200 ml)

Łagodny żel oczyszczający i natłuszczający stworzony z myślą o pielęgnacji skóry atopowej i bardzo suchej. Żel delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając przy tym jej warstwy hydrolipidowej.

Atoderm Intensive Gel moussant wykazuje działanie antyseptyczne i ogranicza rozwój patogennej mikroflory. Chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i wnikaniem gronkowca złocistego.

Jest przy tym delikatny nawet dla bardzo wrażliwej i podrażnionej skóry. Trwale odbudowuje jej naturalną barierę ochronną, przyczyniając się do zwiększonej syntezy lipidów międzykomórkowych.

Żel mogą stosować codziennie zarówno dorośli, jak i dzieci od 1. dnia życia.

Osoby zainteresowane akcją testowania dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Zgłoszenia można nadsyłać do 9 maja włącznie do godziny 23:59.

Informacje nt. testów dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive

 • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 25.04.2019 r. do 09.05.2019 r. do godziny 23:59.
 • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 50 laureatów testu. Uwaga: jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie do testów. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
 • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 16.05.2019 r.
 • Do 17.05.2019 r. na adres laureata testu zostanie wysłana paczka zawierająca 2 dermokosmetyki Bioderma Atoderm Intensive: kojący balsam emolientowy i łagodny żel oczyszczający. Po otrzymaniu przesyłki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@mojealergie.pl.
 • Po otrzymaniu przesyłki laureat powinien niezwłocznie rozpocząć testy.
 • Do 08.06.2019 r. każdy z laureatów testu otrzyma na maila podanego w ankiecie rekrutacyjnej link do Formularza Google, gdzie będzie znajdowała się ankieta wynikowa oceniająca działanie produktów. Należy ją wypełnić po minimum 21 dniach stosowania produktów, najpóźniej do 15.06.2019 r. włącznie.
 • W testach konsumenckich dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
 • Nieodesłanie ankiety wynikowej w przewidzianym terminem jest równoznaczne z tym, że Organizator może zażądać zwrotu pełnowymiarowych, nieużywanych produktów lub ich równowartości pieniężnej.
 • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive (wybór uczestników, przesłanie produktów i ankiety końcowej).
 • Zgłaszając się do testów dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive, oświadczasz, iż znasz  regulamin ”Testu dermokosmetyków Atoderm Intensive” i w pełni go akceptujesz.
 • Zgłaszając się do testów dermokosmetyków Bioderma Atoderm Intensive, oświadczasz, że znasz Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i w pełni je akceptujesz. Klauzula informacyjna RODO jest dostępna pod adresem: http://www.mojealergie.pl/klauzula-informacyjna-rodo-testy-konsumenckie-bioderma-atoderm-intensive.