KONKURSY Życie z alergią

Wygraj Neoglandynę Plus i zadbaj o swoją skórę od wewnątrz! [Konkurs zakończony]

Neoglandyna Plus

Problemy skórne stanowią dziś zmorę wielu Polaków. Na ogół walczymy z nimi, sięgając po kosmetyki, które owszem poprawiają stan cery, ale bardzo często tylko na krótką chwilę. Źródło problemów dermatologicznych tkwi bowiem wewnątrz organizmu. Z myślą o użytkownikach serwisu Mojealergie.pl, którzy często zmagają się z problemem suchej, podrażnionej i swędzącej skóry, Tymofarm ufundował Neoglandynę Plus dla 10 laureatów naszego konkursu. Już dziś wyślij zgłoszenie i zadbaj o swoją skórę od wewnątrz!

Neoglandyna Plus to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która została opracowana z myślą o osobach borykających się z problemem suchej, podrażnionej, łuszczącej się skóry. To także produkt, który może być stosowany w przypadku wyprysku atopowego, trądziku i łuszczycy. 1 opakowanie Neoglandyny Plus zawiera aż 100 kapsułek. W każdej z nich umieszczono wysokiej jakości oleje roślinne tłoczone na zimno – olej lniany i z ogórecznika. Kapsułka chroni składniki aktywne preparatu przez procesem utleniania.

Neoglandyna Plus zawiera niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w odpowiednich proporcjach, w tym GLA. Osoby, które borykają się z uszkodzonym fizjologicznie metabolizmem kwasów tłuszczowych, powinny dostarczać organizmowi preparaty zawierające GLA. Pozwalają one wyeliminować następstwa defektu enzymu delta-6-desaturazy. Neoglandynę Plus wykorzystuje się w postępowaniu dietetycznym u osób cierpiących na niedobór GLA, który manifestuje się suchą, podrażnioną, łuszczącą się skórą.

Wygraj Neoglandynę Plus i zadbaj o swoją skórę od wewnątrz!

Aby zdobyć 1 z 10 opakowań Neoglandyny Plus (każde liczy 100 kapsułek), należy wymyślić hasło reklamowe dla Neoglandyny Plus. Spośród osób, które nadeślą slogany reklamowe do 13.05.2019 r. włącznie, nagrodzimy 10 najciekawszych. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie niniejszego formularza. Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Komentarze (5)

arnika

2 lata temu

Z przyjemnością zapoznam się z tym produktem, dlatego wysłałam już swoją propozycję sloganu.

anastasia

2 lata temu

Super, że można wygrać ten ciekawy produkt w konkursie.

margarita

2 lata temu

Już się zgłosiłam, z synkiem chętnie wypróbujemy ten produkt.

ines

2 lata temu

Produkt wydaje się mieć ciekawe właściwości.

reni

2 lata temu

Już wysłałam zgłoszenie do konkursu:)

Komentarze są wyłączone.