MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu
 • Terme Spa w San Giovanni

  Terme Spa w San Giovanni

  Wody mineralne w basenach przy Terme Spa w San Giovanni pozyskiwane są ze źródła o temperaturze 39°C. Niezwykle bogate w składniki naturalne takie jak siarka, zapewniająca charakterystyczny zapach, i wodorowęglan wapnia.

 • Terme Bagno Vignoni

  Terme Bagno Vignoni

  Le Terme Wellbeing Centre jest uroczym i niewielkim centrum spa. Kameralna atmosfera oraz wykwalifikowany personel pomoże nam odprężyć się, zaś toskańskie powietrze i kuchnia z pewnością sprawią, że zregenerujemy swoje siły.

 • Terme di Saturnia Spa&Golf Resort

  Terme di Saturnia Spa&Golf Resort

  Terme di Saturnia Spa&Golf Resort został nagrodzony i uznany przez CNN za najlepszy na świecie obiekt, w którym możemy kompleksowow zregenerować swój organizm.

 • Terme Bagni di Pisa

  Terme Bagni di Pisa

  Bagni di Pisa to spa i uzdrowisko wraz z zapleczem hotelarskim oraz gastronomicznym, które wykorzystuje skuteczność naturalnych źródeł termalnych w leczeniu chorób układu oddechowego, chorób skóry, chorób układu nerwowego oraz kostno-stawowego.

 • Terme di Casciana

  Terme di Casciana

  Położony w przepięknej okolicy wzgórz Toskanii, Casciana Terme jest dumą i chlubą mieszkańców tego regionu.  Jest to miejsce stworzone po to, by korzystnie oddziaływać na równowagę emocjonalną człowieka . Specjalizuje się również w zapobieganiu oraz leczeniu różnego rodzaju chorób.

 • Terme di Arta

  Terme di Arta

  Łaźnie i termy Arta to urzekające miejsce połozone na północy Włoch, wprost idealne aby się wyciszyć i odbudować psychofizyczną równowagę swojego ciała.

 • Grandhotel Lienz

  Grandhotel Lienz

  Klimat Austrii szczególnie dobrze zrobi osobom borykającym się ze schorzeniami układu oddechowego. W ciągu dnia pochłoną nas bez reszty górskie wędrówki, zaś wieczorami będziemy mogli zrelaksować się w komfortowym SPA– wszystko pod warunkiem, że zatrzymamy się w Grandhotel Lienz.

 • Hotel Therme Laa Superior

  Hotel Therme Laa Superior

  Hotel Therme Laa Superior położony w Dolnej Austrii kompleks hotelowy z ogromnych zapleczem SPA. Zabiegi odnowy biologicznej, pobyty w salonie kosmetycznym, termalnym spa, zapleczem fitness oraz strefą SPA sprawią, iż na długo zapamiętamy pobyt w tym obiekcie.

 • Hotel Joseph Royal Regent

  Hotel Joseph Royal Regent

  Hotel Joseph Royal Regent został otwarty w kwietniu 2010 roku. W swojej ofercie posiada szeroką gamę usług hotelarskich, gastronomicznych, kosmetycznych, zabiegów odnowy biologicznej oraz zabiegów leczniczych w rozsądnych cenach.

 • Savoy Westend Hotel Luxury Spa Resort

  Savoy Westend Hotel Luxury Spa Resort

  Kompleksowa opieka służby zdrowia, profesjonalna diagnostyka, połączenie medycyny tradycyjnej i alternatywnej oraz relaksująco-odmładzające zabiegi kosmetyczne pod jednym dachem? Teraz to możliwe! To wszystko oferuje położony na urokliwej Wyżynie Karlowarskiej – Savoy Westend Hotel.

 • Tree of Life SPA Resort

  Tree of Life SPA Resort

  W miejscowości Lazne Belohrad, niedaleko Polskiej granicy i jednocześnie rzut beretem od przepięknej stolicy Czech – znajduje się Tree of Life Spa Resort. Ośrodek od 130 lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko w skali kraju, ale również w całej Europie Środkowej.

 • Hotel Parlament Budapest

  Hotel Parlament Budapest

  Hotel Parlament urzeka swoją wyjątkowością i niesamowitym designem. Doskonała lokalizacja w samym centrum Budapesztu zachęca do odkrywania jego niezwykłych uroków oraz podziwiania architektury.

 • Tatralandia

  Tatralandia

  Tatralandia to największy kompleks geotermalny na Słowacji. Jest nie tylko istnym rajem dla dzieci i ich rodziców, ale również dla osób starszych.

 • Hunguest Hotel Helios

  Hunguest Hotel Helios

  Hotel położony jest ok. 500 metrów od jednego z najsłynniejszych na świecie zbiorników z wodą termalną – Hévíz. Zaś w niedalekiej okolicy znajduje się Balaton – inaczej Jezioro Błotne – które jest największym jeziorem Węgier i zarazem Europy Środkowej.