Samochodowe jonizatory powietrza

Tę gęstość można sprawdzić opisem “high density”, która – w zależności od producenta – może się różnić nawet kilkukrotnie.

Niewielkie wnętrze samochodu bardzo sprzyja przenoszeniu chorobotwórczych drobnoustrojów z osób chorych na zdrowe.

Generatory Plasmacluster świetnie zabezpieczają przed niedogodnościami, związanymi z użytkowaniem samochodowej klimatyzacji, która jest źródłem namnażania zarodników grzybów pleśniowych i bakterii chorobotwórczych.

Sprawdzają się w samochodzie, w którym chcemy szybko pozbyć się nieprzyjemnych pozostałości dymu papierosowego, spożywanych w aucie fast-foodów czy przewożonych zwierząt np. psów.

Samochodowe jonizatory powietrzaGeneratory takie są coraz częściej na stałe wmontowywane przed producenta w wyposażenie aut wyższej klasy np. japońskich (Infiniti czy Lexus), ale oczywiście są dostępne i w Polsce (na stacjach paliwowych, w punktach serwisowych, przez Internet) dla każdego świadomego kierowcy.

Jak to działa?

Dezaktywują pleśń, wirusy oraz alergeny działając przez zasilanie DC 12V – z gniazda zapalniczki. Są wygodne do użytkowania – nie wymagają montażu; mają niewielkie rozmiary (8 × 6,5 cm), zużywają niewiele energii i pasują do samochodowych cup holderów (miejsc na kubki).

(MCN)