MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Pensjonat idealny…


Hotel dla alergika

Tak, takie też już są. Nie tak wiele, ale… Ośrodki, które otwierają szeroko swoje podwoje przed nami- alergikami. Od początku zaprojektowane tak, żeby stworzyć jak najbardziej przyjazne środowisko do udanego odpoczynku.

Materiały wykorzystane do budowy i wyposażenia takie, które uznano za nieszkodliwe dla alergików, posiadające certyfikaty. Beton, beton komórkowy, lite drewno sosnowe, folie zabezpieczające przed przenikaniem wilgoci z ziemi.

Odpowiednią wentylację, zaprojektowaną tak, żeby rozprowadzała świeże powietrze do wszystkich pomieszczeń i wyprowadzała zużyte na zewnątrz budynku .

Ads code goes here

Otwory nawiewne w oknach, przykryte specjalną gazą, która zapobiega przedostawaniu się pyłków do środka – można więc wietrzyć pokoje bez obaw o alergeny. Jest możliwość wstawienia do pokoju nawilżacza powietrza.

Do dyspozycji są odkurzacze z filtrami HEPA, specjalnymi licznikami do pomiaru czystości powietrza.

Hotel dla alergikaWyposażenie pokoi

Wyposażenie pokoi jest proste, bez zbędnych ozdób. Meble łatwe do przesuwania, dzięki czemu łatwo utrzymać czystość. O tym, że zamiast zasłon mamy rolety i brak jest dywanów, że pościel jest antyalergiczna pisać już chyba w tym przypadku nie trzeba. I o tym, że z zachowaniem diety nie ma najmniejszych kłopotów – również.

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij