czysty organizm

Kolejnym etapem jest atakująca nas alergia, problemy z nerkami, wątrobą i nadwagą. Mogą się również pojawić guzy i torbiele, a w nerkach i wątrobie – kamienie. Na twarzy i ciele objawem zanieczyszczenia organizmu są brodawki, ropne wypryski, swędzące plamy, trądzik różowaty i inne problemy skórne, ale także obrzęk oczu.

Najpoważniejszym stadium jest uszkodzenie układu nerwowego i mózgu, świadczące o bardzo silnym zatruciu organizmu.

Skąd te problemy?

Przyjmujemy różne leki i suplementy, które nie do końca są wchłaniane i wydalane z organizmu. Jemy żywność z konserwantami, barwnikami, pigmentami, stabilizatorami, substancjami zagęszczającymi – do 20 g dodatków do żywności dziennie! Wszystkie one tworzą niebezpieczne dla organizmu złogi, zatruwające organizm. Udowodniono, że przyczynami 90% przewlekłych chorób są zatrucia toksynami z jelit i niedobory witaminowo-mineralne.

Podobnie jak podczas ogrzewania domu kominkiem – wybieramy popiół i czyścimy przewody kominowe z sadzy tak samo powinniśmy oczyścić swój organizm ze zbędnych złogów, które bywają toksyczne, a nie wszystkie są wydalane i przekształcane przez wątrobę do form nieszkodliwych. Przez płuca wydychamy gazowe produkty metabolizmu, przez jelita wydalamy niepożądane resztki, przez skórę odtruwamy organizm, wydzielając pot z toksynami.