Felicea naturalna maskara

Felicea, polska marka naturalnych kosmetyków do makijażu wprowadziła do swojej oferty Naturalną Maskarę. Maskara z bardzo bogatym, naturalnym składem jest dostępna w dwóch opcjach, ze szczoteczką silikonową oraz klasyczną, nylonową.

Właściciele marki, Anna i Łukasz Stokowscy zgodnie przyznają, że „był to bardzo trudny projekt, stworzenie naturalnej maskary, o dobrych właściwościach, świetnym składzie i przystępnej cenie było wyzwaniem. Laboratorium badawcze przygotowywało dla nas recepturę przez prawie dwa lata. Testowaliśmy wiele produktów, ale dopiero ta ostatnia formulacja spełniała wszystkie nasze oczekiwania.”

Bardzo bogaty skład maskary został szczegółowo opisany na stronie marki Felicea www.felicea.pl Felicea jako jeden z niewielu producentów bardzo szczegółowo przedstawia składy swoich produktów, gdzie każdy składnik przetłumaczony jest na język polski. Ma to dawać Klientkom poczucie bezpieczeństwa. Dokładny skład produktów jest szczególnie ważny w przypadku alergików, u których nawet odrobina alergenu może doprowadzić do sytuacji zagrażającej zdrowiu, a nawet życiu.

Felicea naturalna maskara

Naturalna maskara Felicea to kosmetyk o niezwykle bogatym składzie. Preparat sprawia, że rzęsy stają się bardziej widoczne, nadaje im kolor głębokiej czerni a spojrzenie czyni wyrazistym.  Maskara sprawia, że rzęsy stają się lśniące i gładkie. Maskara nie rozmazuje się i nie odbija się na powiekach. Dzięki odpowiedniej konsystencji łatwo rozprowadza się na rzęsach i pozostaje na na nich bardzo długo. Maskara dostępna jest w dwóch wersjach do wyboru ze szczoteczką silikonową lub klasyczną nylonową.

W trosce o bezpieczeństwo kosmetyku, formulacja maskary zawiera minimalne ilości surowców syntetycznych potrzebne do konserwacji kosmetyku. Znajdujące się w nim konserwanty są dozwolone do stosowania w kosmetykach naturalnych, zgodne z wytycznymi EcoCert, zostały zastosowane w minimalnych dawkach.

Produkt przetestowany dermatologicznie.

Kosmetyk wegański, posiadający certyfikat Viva Vegan.

Cena: 39zł

Informacja prasowa