Najlepsze szminki

Przedstawiamy najlepsze szminki, jakie testowałyśmy w ostatnich tygodniach. Każda z nich jest godna polecenia. Pomadki te  są trwałe i niezawodne, my jesteśmy z nich bardzo zadowolone. Pochodzą one z różnych półek cenowych, więc każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.

Sephora Cream Lip Stain

To świetnie napigmentowana pomadka w płynie, która chwilę po aplikacji zastyga do matu, po czym staje się nie do ruszenia. Sephora Cream Lip Stain na naszych ustach utrzymuje się do 10 godzin, dobrze znosi drobne przekąski, ale przy tłustym obiedzie zaczyna się rozpuszczać. Na szczęście wystarczy lekko przetrzeć wargi i można ponowić aplikację bez ryzyka ciastkowania i powstawania nieestetycznych grudek. Kosztuje ok. 39 zł, ale jest warta tych pieniędzy. Sephora Cream Lip Stain zawiera  mnóstwo ciekawych odcieni, każda z nas znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Sephora Cream Lip Stain

Bell Mat Liquid Lipstick

To pomadki z serii sygnowanej przez naszą miss, z których każda nosi nazwę światowej metropolii. Do wyboru mamy zarówno fiolety, czerwienie, jak i nudziaki. Pomadka bardzo szybko zastyga na ustach i dobrze kryje dzięki gęstej konsystencji. Na wargach utrzymuje się do 8 godzin, ale ściera się dość wyraźnie podczas posiłków. Kosztuje jednak kilkanaście złotych, więc można jej to wybaczyć.

Bell Mat Liquid Lipstick

Bell Mat Liquid Lips

To nieco trwalsza wersja matowej pomadki w płynie Bell. Do wyboru mamy tylko pięć odcieni, z czego najciemniejsza jest piątka, czyli malinowy róż. Po drodze mamy nieco delikatniejszy róż i parę nudziaków. Bardzo gęsta konsystencja zapewnia pełne krycie już przy pierwszym przeciągnięciu warg aplikatorem. Szminka szybko zastyga do matu i jest niesamowicie trwała. Nie zjada się nawet podczas posiłku.

Bell Mat Liquid Lips

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Jeśli lubicie czasem zaszaleć z fioletem na ustach, to tutaj go znajdziecie i będzie to fiolet bez tendencji do grudkowania. Każda kobieta, która lubi ten odcień pomadki, ma ten sam problem, nie umie znaleźć szminki, która nie grudkuje. Kat von D Studded Kiss Lipstick jest mocno napigmentowana oraz trwała, utrzymuje się do 9 godzin, dobrze znosi drobne przekąski. Nie jest to płaski mat, lecz bardziej satynowe wykończenie. Nie wysusza ust, ale może podkreślać drobne niedoskonałości, dlatego zalecamy wcześniej gruntowny peeling warg. LUV to piękny, wiosenny odcień fioletu, który możemy polecić z czystym sumieniem.

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Fenty Beauty by Rihanna Mattemoiselle Plush Matte Lipstick

Do wyboru mamy wiele odcieni. Nas urzekł Flamingo Acid, czyli piękny fiolet z kapką czerwieni, który przypadnie do gustu brunetkom o chłodnej karnacji.  Szminek Fenty Beauty używa się z prawdziwą przyjemnością, bowiem są dobrze napigmentowane, trwałe i nie wysuszają ust. Nie wykazują też tendencji do migracji poza kontur warg.

Fenty Beauty by Rihanna Mattemoiselle Plush Matte Lipstick