Życie z alergią

Jak od razu oczarować faceta?

Jak od razu oczarować faceta

Szukasz magicznego zaklęcia, które przyniesie ci natychmiastowy efekt? Zastanawiasz się, jak od razu oczarować faceta? Spieszymy ze skutecznymi radami, które przetestowały rasowe podrywaczki;)

Wyprostuj się i uśmiechnij, patrząc mu prosto w oczy

Mężczyźni mają ogromną słabość do kobiet, które się do nich szczerze uśmiechają i są pewne siebie. Taką postawę traktują jako zaproszenie do flirtu. On miesiącami, a nawet latami będzie wspominał moment, gdy szłaś ulicą i się wyprostowałaś, posyłając mu piękny uśmiech.

Zagadaj pierwsza: co dobrego się dziś przytrafiło?

Zagadując jako pierwsza, zyskujesz przewagę, bo pokazujesz, że jesteś odważna. Pewność siebie kręci mężczyzn. Pytając go o dobre rzeczy, kojarzysz mu się z samymi pozytywnymi wydarzeniami i dobrem.  A ludzie lubią tych, którzy wzbudzają w nich dobre wspomnienia.

Popatrz mu prosto w oczy

Mężczyźni lubią kobiety, które inicjują kontakt wzrokowy. Im bardziej odważna jesteś, tym większa szansa, że go zaintrygujesz i on do ciebie sam zagada. A przecież o to ci chodzi. Naucz się prowokować mężczyzn wzrokiem. To cenna umiejętność.

Zacznij się śmiać na głos

Faceci mają słabość do śmieszek, gdy się głośno śmiejesz, od razu wydajesz się dużo atrakcyjniejsza. Twoje zachowanie bywa traktowane jako wyraz dystansu do siebie i świata, a człowiek tak już ma, że lubi przebywać z wyluzowanymi osobami, gdyż dobrze czuje się w ich towarzystwie.

Na jego oczach zrób sobie koński ogon

Niby prosta czynność, ale gdy on widzi, jak muskasz swoje włosy, zaczyna fantazjować, aby móc cię dotykać. To bardzo zmysłowy gest, więc działaj śmiało.

Czy mógłbyś mi pomóc

Większość mężczyzn nie odmawia pięknym kobietom, które potrzebują pomocy. To tajna broń zawodowych uwodzicielek, które nigdy nie narzekają na brak adoratorów.