Życie z alergią

Jakie elementy kobiecej garderoby zdaniem mężczyzn wyglądają tandetnie?

Jakie elementy kobiecej garderoby zdaniem mężczyzn wyglądają tandetnie

Mężczyźni często mają zupełnie inny gust niż my. To, co im się podoba, niekoniecznie nam przypadnie do gustu i na odwrót. Jakie elementy kobiecej garderoby zdaniem mężczyzn wyglądają tandetnie?

Satynowe sukienki

Mężczyznom kojarzą się ewidentnie z kreacjami do sypialni, czytaj koszulami nocnymi. Nie rozumieją, dlaczego kobiety zakładają je na ulicę. Wydaje im się, że wówczas są one niekompletnie ubrane lub wyszły na miasto prosto z łóżka, zapominając się przyodziać.

Beret z antenką

Zdaniem większości mężczyzn wygląda naprawdę ohydnie. Prezentujesz się w niej jak stara babcia i dodajesz sobie lat. Panowie nie lubią dziwnych nakryć głowy. Elegancki kapelusz jest okej, ale nie beret z antenką.

Szorty zimą

Faceci nie rozumieją, dlaczego niektóre kobiety starają się na siłę wyróżniać i stawiają na ekstrawagancję w postaci szortów zimą. Nawet w zestawieniu z wysokimi kozakami wyglądają ohydnie i źle. To nie jest normalne, aby w mroźne dni chodzić po ulicy w szortach tylko dlatego, że jest to modne.

Kabaretki

Z jednej strony mężczyźni bardzo je lubią. Z drugiej łatwo można z nimi przesadzić w stylizacji i wyglądać wulgarnie. A wówczas kojarzysz się facetom już tylko z jednym.

Futerkowe kurtki

Takie nakrycie wierzchnie noszą babcie, a ty przecież nie chcesz być postrzegana przez facetów jako pani w sędziwym wieku. Nie postarzaj się więc ubiorem, wybierając takie dziwne kurtki.

T-shirty z dziwnymi napisami

Mężczyźni nie rozumieją idei koszulek z napisania: moja macica, moja sprawa albo mam okres, nie zbliżaj się do mnie. Takie wyznania wydają im się często wulgarne i niesmaczne.

Buty z futerkiem

Zdaniem wielu mężczyzn adidasy, spod których wychodzi futerko, są po prostu obleśne i w złym stylu. Choć jest to obecnie szalenie modne, facetów ten trend jakoś nie przekonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *