Życie z alergią

Jak pomóc potrzebującym w Mikołajki?

Jak pomóc potrzebującym w Mikołajki

Mikołajki stanowią doskonałą okazję, aby pomóc potrzebującym. Zarówno ludzie, jak i zwierzęta czekają na osoby, które okażą im dobre serce. Niestety, nie każdy jest w stanie sfinansować wszystkie swoje potrzeby samodzielnie. Czasem potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Jak pomóc potrzebującym w Mikołajki?

Mikołajkowy blok reklamowy na Polsacie

Wystarczy dziś o 18:45 włączyć mikołajkowy blok reklamowy na Polsacie.  Od kilkunastu lat Polsat wszystkie wpływy z reklam wyemitowanych w tym paśmie przekazuje na pomoc chorym dzieciom.  To prosty gest, który może pomóc. Im więcej osób obejrzy reklamy o 18:45 na Polsacie, tym więcej pieniędzy reklamodawcy przekażą na pomoc dla chorych dzieci.

Figa czeka na operację tylnych łapek

Nie tylko ludzie, ale i zwierzęta czekają na pomoc. Figa potrzebuje pilnie operacji tylnych łapek. To młody labrador, ma 8 miesięcy. Kwota, jaką jej pani potrzebuje zebrać na leczenie suczki, wynosi 3000 zł. Na razie zebrano 170 zł. Jednak wspólnymi siłami możemy przywrócić Fidze pełną sprawność. O szczegółach zbiórki możecie przeczytać tutaj: https://zrzutka.pl/xjyfzf

Bank Żywności zbiera żywność dla potrzebujących

W każdym dużym supermarkecie można dziś kupić makaron, ryż, kaszę, czyli niepsujące się artykuły spożywcze i wrzucić je do wózka dla potrzebujących. Z tego, co zbierze Bank Żywności, zostaną przygotowane świąteczne paczki dla najuboższych.  Szacuje się, że ponad 2 miliony Polaków musi przeżyć za niespełna 8 zł dziennie. Każda pomoc może okazać się w ich przypadku na wagę złota.

Wesprzyj Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Czy wiesz, że Opolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, podobnie jak wiele tego typu instytucji w całym kraju nie ma już środków na utrzymanie? Na szczęście każdy z nas może je wesprzeć, wpłacając datek o dowolnej wysokości. Z tych środków zostanie sfinansowane wyżywienie zwierząt. Opolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami potrzebuje 2248 zł. Numer konta, na który możesz przelać datek, znajdziesz na stronie internetowej http://www.opole.toz.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *