Życie z alergią

Co podarować babci na urodziny?

Co podarować babci na urodziny

O ile zakup prezentu dla przyjaciółki czy mamy nie stanowi problemu, o tyle wymyślenie podarunku dla babci często nastręcza trudności. Ciężej jest wymyślić prezent dla starszej osoby, ponieważ ona zazwyczaj się nie maluje, nie ucieszą jej zatem kosmetyki. Niekoniecznie lubi się stroić i podążać za najnowszymi trendami. Voucher do spa większości babć także nie ucieszy. Podpowiadamy, co podarować babci na urodziny.

Fotoksiążka

Jest to wspaniały prezent, ponieważ niesie ze sobą wartość sentymentalną i wymaga większego zaangażowania. Trzeba najpierw zebrać stosowne zdjęcia, zaprojektować fotoksiążkę i dopiero zlecić jej wydruk. W ten sposób można podarować babci pięknie oprawioną historię rodzinną. Fotoksiążka niesie ze sobą wartość sentymentalną, którą z pewnością doceni babcia. Taki podarunek jest dla niej dużo cenniejszy od drogich, markowych perfum.

Dobra kawa czy herbata

Babcie często lubią rozpocząć dzień filiżanką dobrej kawy czy herbaty. W  związku z tym warto odwiedzić sklep specjalizujący się w tych używkach i zakupić coś nietypowego. Kawa z Etiopii czy herbata z dodatkiem ryżu to niewątpliwie nietuzinkowe propozycje, które mogą ucieszyć twoją babcię.

Dobra czekolada

Babcie często cenią jakość produktów spożywczych. Przywiązują większą wagę do składu i receptury. Dlatego też udaj się do sklepu z czekoladą i wybierz taką, która zawiera np. liofilizowane maliny czy jeżyny. Jest to coś oryginalnego, co może ucieszyć naszą krewną.

Dobry płyn lub puder do kąpieli

O ile zakup paletki cieni zazwyczaj nie jest najlepszym pomysłem, bo większość babć nie wykonuje pełnego makijażu, o tyle dobry płyn do kąpieli czy puder mogą ucieszyć jubilatkę. Babcie lubią brać aromatyczną kąpiel, więc warto im ją zapewnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *