Życie z alergią

Co podarować babci na urodziny?

Co podarować babci na urodziny

O ile zakup prezentu dla przyjaciółki czy mamy nie stanowi problemu, o tyle wymyślenie podarunku dla babci często nastręcza trudności. Ciężej jest wymyślić prezent dla starszej osoby, ponieważ ona zazwyczaj się nie maluje, nie ucieszą jej zatem kosmetyki. Niekoniecznie lubi się stroić i podążać za najnowszymi trendami. Voucher do spa większości babć także nie ucieszy. Podpowiadamy, co podarować babci na urodziny.

Fotoksiążka

Jest to wspaniały prezent, ponieważ niesie ze sobą wartość sentymentalną i wymaga większego zaangażowania. Trzeba najpierw zebrać stosowne zdjęcia, zaprojektować fotoksiążkę i dopiero zlecić jej wydruk. W ten sposób można podarować babci pięknie oprawioną historię rodzinną. Fotoksiążka niesie ze sobą wartość sentymentalną, którą z pewnością doceni babcia. Taki podarunek jest dla niej dużo cenniejszy od drogich, markowych perfum.

Dobra kawa czy herbata

Babcie często lubią rozpocząć dzień filiżanką dobrej kawy czy herbaty. W  związku z tym warto odwiedzić sklep specjalizujący się w tych używkach i zakupić coś nietypowego. Kawa z Etiopii czy herbata z dodatkiem ryżu to niewątpliwie nietuzinkowe propozycje, które mogą ucieszyć twoją babcię.

Dobra czekolada

Babcie często cenią jakość produktów spożywczych. Przywiązują większą wagę do składu i receptury. Dlatego też udaj się do sklepu z czekoladą i wybierz taką, która zawiera np. liofilizowane maliny czy jeżyny. Jest to coś oryginalnego, co może ucieszyć naszą krewną.

Dobry płyn lub puder do kąpieli

O ile zakup paletki cieni zazwyczaj nie jest najlepszym pomysłem, bo większość babć nie wykonuje pełnego makijażu, o tyle dobry płyn do kąpieli czy puder mogą ucieszyć jubilatkę. Babcie lubią brać aromatyczną kąpiel, więc warto im ją zapewnić.