Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Felicea masełko do ust

felicea masełko do ust

Zima to trudny czas dla naszych warg, cienka skóra pokrywająca nasze usta jest narażona na działanie szeregu niekorzystnych czynników – wiatru, mrozu i centralnego ogrzewania. W rezultacie pojawiają się nieestetetyczne suche skórki. Jeśli masz dość suchych, spierzchniętych warg, na których żadna szminka nie wygląda dobrze, zadbaj o nie, stosując Felicea masełko do ust.

Nawilżenie

Masełko do ust Felicea może poszczycić się w pełni naturalnym składem. To cenna informacja, ponieważ każda z nas pragnie nakładać na wargi produkty oparte na roślinnych składnikach, które można zjadać bez obaw o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Felicea masełko do ust to świetny kosmetyk nawilżający, który uratował nasze wargi podczas grypy. Choroba to trudny czas, odporność ulega osłabieniu, a skóra staje się sucha i odwodniona. Na szczęście można temu zapobiec, nakładając na nią grubą warstwę emolientów. Masełko do ust Felicea naprawdę świetnie nawilża. To zasługa naturalnych olejów i wosków, które wykazują wysokie powinowactwo do naskórka warg, dzięki czemu mogą wnikać w jego głąb.

masełko do ust felicea

Felicea masełko do ust. Regeneracja

Stosowanie masełka rozpoczęłyśmy w chwili, gdy nasze usta znajdowały się w kiepskiej kondycji. Były suche, spękane i nieprzyjemnie szorstkie. Już po kilku użyciach dostrzegłyśmy zmianę. Usta zaczęły się stopniowo wygładzać i zmiękczać. Suche skórki w końcu ustąpiły całkowicie – odpadły samoistnie, a w ich miejsce pojawił się zdrowy naskórek, na którym każda szminka wygląda przepięknie.

felicea masełko do ust

Kolor

Felicea masełko do ust to produkt bezbarwny, dlatego można go bez obaw kupić swojemu mężczyźnie, aby i on zapomniał o problemie spierzchniętych warg. Kosmetyk przyjemnie pachnie werbeną i trawą cytrynową. Jest to uniwersalna woń, która nie powinna przeszkadzać nawet panom.

Konsystencja

Masełko do ust Felicea rzeczywiście ma gęstą, zwartą, maślaną konsystencję. W pudełeczku wydaje się lekko białawe, po rozsmarowaniu zaś jest przeźroczyste. Miękka konsystencja sprawia, że kosmetyk łatwo się rozprowadza i równomiernie pokrywa usta.

Cena i dostępność

Za naturalne masełko do ust Felicea zapłacimy 19 zł, można je zamówić w sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2