Ciąża i dziecko NAJNOWSZE

Gramy dla Olka – potrzebna pomoc, by uratować życie Olka!

Gramy dla Olka

Olek to mieszkaniec małego miasteczka położonego na Dolnym Śląsku. Mimo tego, że ma dopiero 9 lat, zmaga się z chorobą, która zabiera jego życie. To małe miasteczko Ziębice – ma jednak wielkie i gorące serce, od kilku dni robiąc wszystko, by pomóc w zebraniu 700 tysięcy złotych na lek dla chłopca. I wy możecie pokazać swoje serca, wspierając zbiórkę, która kończy się 6 lutego.

Olek – mały waleczny chłopiec

Chłopiec już po raz trzeci zmaga się z białaczką. Nie ma mowy o żadnej operacji, chemioterapii czy tego typu metodach leczenia. Jest za to jedna, lecz niezwykle kosztowna. Lek Blincyto to ratunek, który może pomóc Olkowi w tej trudnej walce z chorobą. Ten przeciwnowotworowy lek jest stosowany w leczeniu ostrej białaczki limfoblastycznej. Niestety jego cena jest nieosiągalna dla zwykłych śmiertelników. Na leczenie Olka, na które składają się trzy dawki tego leku, potrzebna jest kolosalna suma ponad 700 000 złotych. Jak w krótkim czasie uzyskać taką sumę, która może uratować życie dziecka? Niemożliwe nie istnieje, co pokazują nie tylko mieszkańcy rodzinnego miasteczka chłopca – Ziębic, ale ludzie dobrej woli z różnych stron kraju i świata.

Zbiórka kończy się 6 lutego

Zostało mało czasu. Zbiórka uruchomiona pod koniec stycznia kończy się 6 lutego. Zaledwie kilka dni zostało na to, by osiągnąć cel. Mieszkańcy zaangażowani w akcję robią co w ich mocy, by pomóc i uratować życie Olka. Licznik zbiórki nieustannie rośnie, do osiągnięcia celu zostało już niecałe 300 tysięcy złotych. Zbiórka na rzecz Olka organizowana jest przez Fundację Siepomoga.pl. Na specjalnej stronie można dokonać wpłaty czy wysłać SMS, z którego całkowity koszt zostanie przeznaczony na pomoc dla Olka.

Wejdź na stronę zbiórki – Gramy dla Olka – poznaj jego historię i pomóż – czasu jest niewiele!

Gramy dla Olka

Mieszkańcy Ziębic organizują specjalny koncert charytatywny, podczas którego odbędzie się loteria fantowa, licytacje i zbiórka pieniędzy na rzecz Olka. Z całego kraju napływają nowe fanty, vouchery na wszelkie usługi czy bony upominkowe, z których dochód będzie wsparciem zbiórki. Zjednoczone siły z wszelkich stron pokazują, jak ludzie potrafią zaangażować się w sytuację, w której chodzi o czyjeś życie. Wszyscy mają wielką nadzieję, że uda się osiągnąć cel zbiórki, dzięki której Olek będzie mógł pokonać chorobę.

My także wierzymy, że macie dobre serca i nie jest Wam obojętne ludzkie życie – życie małego Olka, który walczy, by móc cieszyć się otaczającym go światem. Każda złotówka, SMS czy udostępnienie ma znaczenie. Jeśli tylko możecie i chcecie pomóc, do dzieła!

Katarzyna Antos