Życie z alergią

Co robi zainteresowany tobą facet?

co robi zainteresowany facet

Po czym poznać, że mężczyzna jest tobą zainteresowany? Zachodzisz w głowę, zadając sobie to pytanie. Tymczasem my podpowiadamy, co robi zainteresowany tobą facet.

Starannie formułuje swoje wiadomości

Nie chce bowiem w żaden sposób cię obrazić lub dać ci do zrozumienia coś, czego wcale nie ma na myśli. Jesteś dla niego zbyt ważna, aby mógł sobie pozwolić choćby na najdrobniejsze faux pas.

Uwielbia z tobą rozmawiać całymi godzinami

On nigdy nie ma dość rozmów z tobą, zupełnie jak twoja przyjaciółka, która godzinami nawija z tobą o wszystkim. Facet, który ma podobnie, musi być tobą zainteresowany. Uwierz nam, mężczyźni nie są takimi gadułami.

Codziennie nalega na spotkania

On nie może doczekać się kolejnego spotkania. Wyszukuje dla ciebie kolejne atrakcje – koncerty popularnych gwiazd, przedstawienia teatralne, festiwal wina, karaoke. On po prostu musi spotkać się z tobą jak najszybciej.

Od razu odpisuje na wiadomości i jest ciągle dostępny w social mediach

On nigdy nie każe ci czekać na odpowiedź na zadane przez ciebie pytanie.  Odpisuje bez zbędnej zwłoki i często siedzi na Facebooku, aby móc obserwować twoje działania i zaczepić cię na Messengerze. Czyż nie jest to urocze?

On nie robi ci afery, nawet jak jesteś niemiła

Czasem powiesz mu coś mało przyjemnego, on mimo to nie robi ci o to afery. Jest dla ciebie nadzwyczaj wyrozumiały i po prostu cieszy się, gdy przechodzi ci złość. Nie wymaga nawet przeprosin, po prostu cieszy się, że po wszystkim w ogóle się do niego odezwałaś.

Dla ciebie potrafi przeorganizować swój dzień

Nieważne, że pierwotnie wybierał się do kina, dla ciebie zmieni plany i pójdzie z tobą na romantyczny spacer, bo czas spędzony z tobą jest dla niego najpiękniejszy. Jeśli facet jest skłonny do poświęceń, to musi być zakochany.

Nie pozwala, abyś mówiła o sobie źle

Bo on po prostu bardzo mocno cię wspiera i kibicuje ci we wszystkim. Dla niego jesteś idealna, najpiękniejsza, najmądrzejsza i najbardziej utalentowana. Dlatego gdy narzekasz na swoją figurę, on od razu stwierdza, że mówisz głupoty.

Czasem czujesz, że gdyby mógł, to by cię zjadł

Bo jest tobą bardzo zauroczony. Oczy świecą mu się za każdym razem, gdy na ciebie patrzy. Na dodatek on uwielbia cię dotykać i jest przy tym taki czuły. Takich mężczyzn to my kochamy;)

Robi wszystko, byś się nie nudziła

Zabiera cię na spacery w nowe miejsca, zaprasza cię za każdym razem do innej knajpy, wasz seks nigdy nie jest taki sam. On po prostu cię kocha i nie chce być nudny, bo kobiety preferują mężczyzn, którzy dostarczają im emocji.

W twoim towarzystwie nie patrzy na inne kobiety

Bo liczysz się tylko ty. Nieważne, że obok przechodzą naprawdę atrakcyjne kobiety, on patrzy tylko na ciebie, to takie nobilitujące;)  Inne panie nie stanowią dla ciebie zagrożenia, nie musisz obawiać się konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0