bielizna nocna Dermasova

Bielizna nocna wpływa korzystnie na skórę, ponieważ została uszyta z materiału Evolon®, który wykazuje właściwości antyroztoczowe, antybakteryjne oraz zapobiegające rozwojowi grzybów ze względu na wykorzystanie włókien srebra.

Badania naukowe wykazały, iż w przypadku skóry atopowej kluczową rolę odgrywa profilaktyka antyroztoczowa oraz antybakteryjna.  Pozwala ona wykluczyć nadkażenia, m.in. bakteryjne, które często towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry.

Evolon®, z którego wykonano bieliznę nocną DERMASOVA, „oddycha”, jest miły i miękki w dotyku oraz nie powoduje podrażnień.  Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach.

piżamy dla alergika

Twoje dziecko choruje na AZS, alergię lub zmaga się ze schorzeniem dermatologicznym? Weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania dwie piżamki wykonane z materiału Evolon® (rozmiar 98/104). Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jakie certyfikaty potwierdzają skuteczność antyroztoczową materiału Evolon®? Podpowiedź znajdziecie w boksie produktowym.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: akcja@mojealergie.pl

Prosimy o podanie danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 27.11.2014 r. do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

Tekst sponsorowany