uriage bariederm

Skóra po zabiegach medycyny estetycznej, wykonaniu tatuażu, drobnych poparzeniach i skaleczeniach źle znosi kontakt z większością kosmetyków. Wiele produktów nie przynosi pożądanej ulgi, mało tego, nasila dokuczliwy problem. Tymczasem uszkodzona skóra potrzebuje intensywnej regeneracji i ochrony.  Zapewnić ją mogą odpowiednio dobrane dermokosmetyki np. seria Bariéderm marki Uriage.

Linia Uriage Bariéderm stanowi odpowiedź na potrzeby skóry popękanej i zniszczonej. Wspomniane dermokosmetyki działają kilkutorowo: odbudowują naskórek, izolują skórę przed działaniem czynników drażniących z zewnątrz oraz chronią ją przed kontaktem z potencjalnymi alergenami.

Składniki aktywne Uriage Bariéderm

Swoje dobroczynne działanie dermokosmetyki Uriage Bariéderm zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym.  Opatentowany kompleks GF-Repair® pobudza mechanizmy naprawcze w skórze i tym samym przyśpiesza jej regenerację. Z kolei kompleks Poly-2P® stanowi opatentowany kompleks, który przyczynia się do regeneracji głębszych warstw naskórka  i tworzenia nieokluzyjnej powłoki ochronnej.  Smektyt, miedź, cynk oraz miód manuka chronią uszkodzoną skórę przed nadkażeniami bakteryjnymi, gdyż wykazują aktywność antyseptyczną.  Z kolei pantenol  i woda termalna Uriage przynoszą skórze ukojenie, łagodzą podrażnienia i przyspieszają jej regenerację.  Natomiast kwas hialuronowy i krzem organiczny przyspieszają odnowę komórkową skóry.  W skład serii Uriage Bariéderm wchodzi 5 dermokosmetyków.

Uriage Bariéderm Regenerująco-ochronny krem do rąk

Stosowanie wyżej wspomnianego kremu do rąk rekomenduje się osobom, które zmagają się z wypryskami alergicznymi (zawodowym i kontaktowym), wypryskiem kontaktowym niealergicznym i wypryskiem potnicowym.  W skład kremu wchodzi też kompleks Poly-2P® przyczynia się do regeneracji zniszczonej skóry dłoni i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Z kolei miód Manuka zapobiega nadkażeniom bakteryjnym, na które narażone są osoby zmagające się z wyżej wspomnianymi wypryskami.  Zawarte w regenerująco-ochronnym kremie do rąk fitoskwalany wykazują aktywność regeneracyjną.  Woda termalna Uriage przynosi skórze ukojenie i przywraca jej optymalny poziom nawilżenia.

Uriage Bariéderm  CICA Krem regenerujący

Odpowiada on za izolowanie uszkodzonego naskórka od szkodliwych czynników środowiska, które mogłyby go dodatkowo podrażnić.  Jego stosowanie zaleca się po zabiegach dermatologicznych, wykonaniu tatuażu, otarciach, zadrapaniach, ukąszeniach owadów i pieluszkowym zapaleniu skóry. Uriage Bariéderm CICA Krem regenerujący jest produktem bezzapachowym i wodoodpornym.  Można stosować go także u niemowląt powyżej 1. miesiąca życia i dorosłych na skórę oraz śluzówki narządów płciowych.

Uriage Bariéderm Balsam do spierzchniętych ust

Jego stosowanie zaleca się osobom, które borykają się z zapaleniem czerwieni wargowej oraz zażywają izotretynoinę – lek zwalczający trądzik, który silnie wysusza usta.  Zawarta w balsamie gliceryna nawilża wargi i poprawia ich kondycję.  Natomiast kompleks Poly-2P® chroni i izoluje powierzchnię ust. Z kolei skwalany i sterole roślinne odżywiają oraz regenerują głębsze warstwy naskórka.

Uriage Bariéderm Krem ochronny

Jest to krem pełniący rolę bariery, który przyczynia się do ochrony i regeneracji skóry wrażliwej narażonej na działanie czynników wywołujących kontaktowe alergiczne zapalenie skóry.  Kompleks Poly-2P®, skwalany i sterole roślinne izolują podrażnioną skórę i odbudowują głębsze warstwy naskórka. Za działanie nawilżające wyżej wspomnianego dermokosmetyku odpowiadają gliceryna  i Woda termalna Uriage.  Uriage Bariéderm Krem ochronny jest produktem bezzapachowym i wolnym od parabenów.

Uriage Bariéderm balsam do skóry popękanej

To prawdziwa ulga dla skóry popękanej i uszkodzonej.  Balsam Uriage chroni, regeneruje i wygładza zniszczony naskórek.  Poleca się go  osobom, które skarżą się na popękane łokcie, kolana, dłonie, stopy i pięty oraz matkom karmiącym piersiom, których brodawki sutkowe uległy podrażnieniu. Opatentowany kompleks Poly-2P® izoluje podrażnioną powierzchnię skóry od czynników zewnętrznych.  Masło shea, skwalany i sterole roślinne regenerują głębsze warstwy naskórka, natomiast D-pantenol koi podrażnioną skórę.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów Uriage Bariéderm na stronie internetowej https://www.uriage.com/PL/pl/gamy/bariederm-1

Bądź na bieżąco i śledź markę Uriage w social mediach:

https://www.facebook.com/UriagePoland/

https://www.instagram.com/uriagepolska/

Tekst partnera