aa color of wings tusz do rzęs

Tusz do rzęs to kosmetyk, bez którego nie potrafi funkcjonować wiele kobiet. Mocno podkreślone oko to podstawa, gdy wychodzimy z domu i chcemy dobrze wyglądać. Niestety, maskara to też jeden z najczęściej uczulających kosmetyków. Ma kontakt z niezwykle wrażliwą spojówką oka, dlatego też warto zainwestować w kosmetyk o formule hipoalergicznej.  Nowością na polskim rynku jest AA Wings of Color tusz do rzęs.

Wydłużenie

AA Wings of Color tusz do rzęs wspaniale wydłuża włoski, perfekcyjnie je rozdzielając. Już jedna warstwa kosmetyku sprawia, że wachlarz rzęs wydaje się być zdecydowanie wyższy. Efekt ten z pewnością przypadnie do gustu wielu paniom.

Pogrubienie

Tusz do rzęs AA Wings of Color pozwala budować efekt końcowy. Jedna lub dwie warstwy produktu tylko wydłużają włoski, podczas gdy kolejne je zagęszczają. Kosmetyk można dokładać wielokrotnie, gdyż nie skleja rzęs i nie tworzy owadzich nóżek.

aa color of wings maskara

AA Wings of Color tusz do rzęs. Podkręcenie

Maskara AA Wings of Color została wyposażona w naprawdę ciekawą i wygodną szczoteczkę – włochatą o kształcie spirali, która cudownie podkręca włoski, nadając spojrzeniu zmysłowego charakteru.

Sklejanie rzęs

AA Wings of Color tusz do rzęs nie skleja włosków w owadzie nóżki. To maskara, która od samego początku ma odpowiednią konsystencję. Nie musimy jej odkładać do kosmetyczki na kilka tygodni, aby stała się gotowa do użytku.

Trwałość

Na rzęsach naszych redaktorek maskara AA Wings of Color utrzymuje się przez cały dzień. W tym czasie w ogóle się nie kruszy, ani nie ściera.  Jak widać, można opracować dobry tusz do rzęs, który nie jest wodoodporny, a mimo to wyróżnia się świetną trwałością.

Pigmentacja i kolor

Tusz do rzęs AA Wings of Color jest typową czernią, która przyciemnia włoski. Nie jest to jednak odcień smolisty, lecz bardziej naturalny, dlatego też przypadnie do gustu większości kobiet.

Podrażnienie

Dzięki wykorzystaniu hipoalergicznej formuły tusz do rzęs AA Wings of Color  nie wywołuje podrażnień.

Cena i dostępność

Maskary AA Wings of Color są dostępne w drogeriach Rossmann w cenie 29,99 zł.

Tekst sponsorowany