Ciąża i dziecko

Zalety posiadania córki

zalety posiadania córki

Każde dziecko to ogromna radość, najważniejsze, aby urodziło się zdrowe i silne.  Jakie są zalety posiadania córki? Okazuje się, że bardzo duże. Wbrew pozorom nie chodzi tu o większą opiekuńczość kobiet w stosunku do starych, schorowanych rodziców.  A o co?

Kobiety, które mają córki, zdecydowanie lepiej wyglądają.  Zapewne masz parę koleżanek, które zostały w domu całkowicie zdominowane przez płeć męską. Nie mają z kim porozmawiać na babskie tematy. W pewnym momencie ich kontakt z dzieckiem się pogarsza, chłopcy wolą być blisko z ojcem. Na dodatek nie mają osoby, która mobilizowałaby je do troski o siebie i modny wygląd.

Babskie rozmowy

Panie, które mają córkę, przede wszystkim mają z kim rozmawiać. Mogą z nią pojechać na zakupy do centrum handlowego, zamawiać razem kosmetyki w sklepach online. Dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi trwałości szminek i eyelinerów.  Gdy kobieta ma samych synów i męża, nie ma z kim porozmawiać nt. najnowszych trendów w modzie i urodzie. To także osłabia jej zainteresowanie tymi dwoma aspektami.

Modny ubiór

Mając córkę, cały czas jest się blisko niej. Siłą rzeczy jeździsz z nią na zakupy do galerii handlowej. Skoro ona kupuje sobie nowy strój kąpielowy, ty też oglądasz asortyment i wybierasz bikini dla siebie. Ona kupuje sukienkę z koronką, ty też pragniesz w nią wskoczyć. Na dodatek, jeśli macie ten sam rozmiar, możecie sobie pożyczać ubrania. Szafa matki mającej córkę jest dużo bardziej bogata.

Zadbana cera

To córka właśnie zachęca do regularnego używania kremów w ramach profilaktyki anti-aging. Ona też pokazuje ci, jak działa suchy szampon. Kupuje z tobą perfumy, które następnie razem używacie. Chodzicie do tej samej fryzjerki i koniec końców jesteście zadbane.

Posiadanie samych synów sprzyja zapominaniu o sobie. Tak bardzo o nich dbasz, przygotowujesz im kanapki na wycieczkę za miasto, że zapominasz o maseczce, odżywce do włosów czy nowej sukience. Ubierasz się na sportowo tak samo jak oni.  Za bardzo się do nich upodobniasz, przez co gdzieś po drodze gubisz swój największy atut, czyli kobiecość.