Bez kategorii Boks produktowy

AA Wings of Color – Natural Glow + Q10 Podkład wyrównujący koloryt

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

Podkład powinien być idealnie dobrany do skóry, więc marka AA miała przed sobą wielkie wyzwanie, wprowadzając na rynek kosmetyczny serię Wings of Color. Czy warto sprawdzić na własnej skórze Natural Glow + Q10 podkład wyrównujący koloryt?

Formuła i aplikacja

Podkład wyrównujący koloryt skóry od AA ma ultralekką formułę. Konsystencja kosmetyku jest typowa dla podkładów, kremowa i dobrze rozprowadzająca się na skórze. W składzie kosmetyku znajdziemy koenzym Q10, który ma właściwości nawilżające. Nie dość, że podkład zapewnia nam makijaż, to jeszcze pielęgnuje cerę. Lekka formuła szybko się wchłania i bardzo łatwo aplikuje. Niewielka ilość kosmetyku wystarcza, by wykonać codzienny makijaż. Dzięki temu podkład jest bardzo wydajny. Każda miłośniczka lekkich produktów będzie nim zachwycona.

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

Efekt

Już sama nazwa produktu wiele obiecuje. Podkład wyrównujący koloryt Natural Glow + Q10 ma zapewnić nam rozświetlenie cery, w dodatku naturalne. Rzeczywiście możemy na to liczyć, choć efekt, tak ja zaznaczono, jest bardzo naturalny. Cera nabiera świeżości i promiennego wyglądu. Podkład wyrównuje koloryt skóry i wygładza ją, co jest doskonałą bazą pod makijaż. Po nałożeniu kosmetyk jest praktycznie niewyczuwalny, co zapewnia niezwykły komfort noszenia makijażu przez długie godziny i efekt naturalnej promienności. Plus należy się także za trwałość, ponieważ makijaż z tym podkładem spokojnie wytrzymuje cały dzień.

 

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

AA Wings of Color podkład wyrównujący koloryt -odcienie

Marka AA oferuje nam pięć odcieni podkładu Natural Glow + Q10 z serii Wings of Color. Bez problemu możemy dobrać właściwy do naszej karnacji odcień podkładu. Kolory idealnie dopasowują się do skóry, dając nam w pełni naturalny efekt makijażu. Możemy spokojnie zapomnieć o efekcie maski. Do wyboru mamy kolory od bardzo naturalnego odcienia, po jasny czy wpadający w różowe tony beż.

 aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

aa wings of color podkład wyrównujący koloryt

Opakowanie

Podkład zamknięto w praktycznej tubce o pojemności 30 ml. Beżowe opakowanie bez trudu odnajdziemy w czeluści kosmetyczki czy torebki. Marka AA postawiła na klasyczną, zakręcaną tubkę, z której łatwo możemy aplikować podkład. Takie opakowanie możemy schować do podręcznej kosmetyczki czy bagażu. To zdecydowanie kosmetyk wart uwagi, nie tylko za opakowanie, ale przede wszystkim zawartość i naturalny efekt, który zapewnia.

Odcień – 204 Light Beige

Pojemność – 30 ml

Cena – 29,99 zł

Tekst sponsorowany