Kosmetyki Soraya dla dzieci

 1. Wodoodporny Balsam do opalania dla dzieci SPF 20 średnia ochrona           

Balsam do opalania SPF 20 zapewnia delikatnej skórze dziecka skuteczną ochronę podczas przebywania na słońcu. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Aktywny system ochronny, oparty naz wysokiej jakości filtrach Uvinul ®A Plus B*(*UVinul® A Plus B jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy BASF SE). Zapewnia kompletny i szeroki zakres ochrony przed promieniowaniem słonecznym, powstawaniem przebarwień oraz poparzeniami.

Badania potwierdziły, że przy prawidłowej aplikacji preparat:

  • Wydłuża 20-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu,
  • zapewnia ochronę SPF 20, co odpowiada blokowaniu 95% promieniowania UVB,
  • zapewnia skuteczną ochronę przed UVA (PPD 15).
  • o 91% redukuje ilość wolnych rodników, które powstają w skórze pod wpływem promieniowania UV i powodują procesy fotostarzenia się skóry. (**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo).

Produkt zapewnia ochronę UVA/UVB zgodną z zaleceniem UE. Testowany dermatologicznie.

Dodatkowe składniki aktywne:

Aquamarine Complex – nawilża i chroni naskórek przed przesuszeniem.

SOSkin Complex – doskonale łagodzi podrażnienia i wygładza

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała, około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj, co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem.

Pojemność 200 ml Cena 27,00