Neoglandyna Plus

Do kogo wędruje opakowanie Neoglandyny Plus, które zawiera 100 kapsułek? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu i wskazanie zwycięskich sloganów reklamowych.

Neoglandyna Plus to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która została opracowana z myślą o osobach borykających się z problemem suchej, podrażnionej, łuszczącej się skóry. To także produkt, który może być stosowany w przypadku wyprysku atopowego, trądziku i łuszczycy. 1 opakowanie Neoglandyny Plus zawiera aż 100 kapsułek. W każdej z nich umieszczono wysokiej jakości oleje roślinne tłoczone na zimno – olej lniany i z ogórecznika. Kapsułka chroni składniki aktywne preparatu przez procesem utleniania.

Neoglandyna Plus zawiera niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w odpowiednich proporcjach, w tym GLA. Osoby, które borykają się z uszkodzonym fizjologicznie metabolizmem kwasów tłuszczowych, powinny dostarczać organizmowi preparaty zawierające GLA. Pozwalają one wyeliminować następstwa defektu enzymu delta-6-desaturazy. Neoglandynę Plus wykorzystuje się w postępowaniu dietetycznym u osób cierpiących na niedobór GLA, który manifestuje się suchą, podrażnioną, łuszczącą się skórą.

Zwycięskie odpowiedzi

Aby zdobyć 1 z 10 opakowań Neoglandyny Plus (każde liczy 100 kapsułek), należało wymyślić hasło reklamowe dla Neoglandyny Plus.  Poniżej przedstawiamy nagrodzone slogany.

Neoglandyna Plus o twoją skórę dba każdego dnia dolores

Z Neoglandyną Plus znika trądzik, AZS i karminowy kolor skóryagnes

Męczy Cię AZS? Do apteki po Neoglandynę Plus leć!fabiola

Czerwona skóra, która swędzi. Neoglandyna Plus zmiany te przepędzihatari

Neoglandyna Plus i wstyd związany ze skórą znika już anastasia

Z Neoglandyną Plus problemy skórne niestraszne ci jużorganistka

Neoglandyna Plus wspiera skórę od środka każdego dnialola123

Neoglandyna Plus, czyli sprawdzony przepis na gładką skórę kosmetykomaniaczka

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz z Neoglandyną Plusbeautyandmore

Neoglandyna Plus sprawia, że atopia cię już nie dotykażabcia89

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.