alergia-u-dzieci

Czy osoba dorosła może stosować Latopic doustny?

Tak, osoba dorosła również może stosować Latopic doustny.

Czy Latopic doustny można podawać dziecku przez okres dłuższy niż 3 miesiące?

Tak, kuracja może trwać dłużej niż 3 miesiące.

REKLAMA

Kiedy lepiej podać Latopic doustny – przed czy po posiłku?

Nie ma znaczenia, czy Latopic podamy przed czy po posiłku.

Czy planują Państwo poszerzenie oferty produktów Latopic o szampon dla alergików i żel do mycia twarzy?

Na to pytanie niestety nie mogę udzielić odpowiedzi.

Wybieram się z synkiem w odwiedziny do rodziców męża. Czy  doustny Latopic  na czas podróży (ok. 3 godziny) musi być przewożony w lodówce turystycznej?

Nie. Latopic doustny można przechowywać poza lodówką przez okres 1 miesiąca. Ważne jest jednak to, aby w tym czasie zużyć  wszystkie saszetki z opakowania, czyli przez miesiąc przechowujemy poza lodówką, ale jednocześnie go stosujemy.

Zauważyłam, że emolienty Latopic świetnie nawilżają suchą skórę. W związku z tym zastanawiam się nad ich aplikacją na spierzchnięte usta. Nie znam się jednak na składzie kosmetyków. Czy krem do twarzy można nakładać również na spękane wargi?

 

To prawda, emolienty Latopic zawierają składniki o właściwościach nawilżających, więc teoretycznie nie ma przeciwwskazań do stosowania ich na usta. Jednakże na spękanych wargach obecne są również drobne ranki, a tego typu zmiany nie są gojone przez kosmetyki do twarzy i ciała.  Dlatego zalecam sięgnąć po preparat przeznaczony wyłącznie do pielęgnacji ust.

Jeśli chciałbyś zadać ekspertowi pytanie dotyczące emolientów lub doustnego preparatu Latopic®, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

Rola bakterii probiotycznych w łagodzeniu objawów alergii pokarmowej i atopowego zapalenia skóry

 Ekspert Latopic®, artykuł sponsorowany

6 KOMENTARZE

  1. wiele ciekawych odpowiedzi tu znalazlam:) choc sama juz od dawna stosuje u mojego dziecka probiotyk Latopic, a ostatnio zaczelam tez emolienty Latopic, to wiele ciekawych rzeczy sie jeszcze dowiedzialam! a produkty sa the best:) chyba lepszych nie ma, a przynajmniej takich, ktore dzialaly by lepiej na moje dziecko!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here