Życie z alergią

Powody, dla których warto postawić na droższą torebkę

Powody, dla których warto postawić na droższą torebkę

Coraz więcej kobiet skłania się ku zakupowi jednej droższej torebki niż kilku tańszych.  Ma to swoje zalety. Przedstawiamy powody, dla których warto postawić na droższą torebkę.

Droższa torebka służy nam przez wiele lat

Jeśli tylko wybierzemy torebkę o klasycznym, ponadczasowym kroju, to nie będziemy musiały jej wymieniać co sezon. Markowe dodatki z reguły są wykonane z lepszego tworzywa. Szczególnie opłaca się zainwestować w markową torebkę wykonaną ze sztucznej skóry. Wiele  kobiet twierdzi, że takie dodatki są praktycznie niezniszczalne i nawet po 10 latach prezentują się bardzo dobrze. Nie wymagają też szczególnej pielęgnacji. Pod tym względem prawdziwa skóra jest dużo bardziej wymagająca.

Można ją odsprzedać bez większej straty

Jeśli coś nie przypadnie nam do gustu w przypadku droższej torebki, np. nie zmieści nam się w niej wszystko to, co nosimy ze sobą, to możemy ją odsprzedać bez większej straty. Torebka z sieciówki bardzo szybko traci swoją wartość, nawet gdy nie nosi znamion użytkowania. Po 3 miesiącach z reguły jest przeceniona o 70%.  Droższe torebki ekskluzywnych marek natomiast podnoszą ceny swoich dodatków kilka razy w roku, dlatego odsprzedając torebkę, możemy dokonać tego, nie ponosząc żadnych strat.

Stanowi stylowy dodatek do każdego outfitu

Możesz kupować bazowe ubrania w sieciówkach, nie wydając na nie majątku, a mimo to wyglądać stylowo i modnie, mając jedną droższą torebkę, która stanowi dopełnienie każdego outfitu. Warto wówczas postawić na klasyczny kolor – czerń, biel, beż, granat lub szarość, który pasuje do każdego ubrania w naszej szafie. Musimy też pamiętać o tym, że wężowa faktura i wzory odbierają uniwersalność naszej torebce.

Droższe torebki mają dopracowane detale

Gdy kupujemy markową torebkę, to zazwyczaj wszystko jest w niej wspaniale dopracowane. Mamy do czynienia z piękną, stylową sprzączką, fantazyjną zawieszką do zamka czy wstążką pełniącą funkcję ozdobną.  Tutaj każdy detal jest przemyślany i starannie dopracowany. W przypadku torebek z sieciówek pojawiają się często identyczne detale, ale ich wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Często coś jest wytarte, zadrapane lub wygląda po prostu tandetnie. Jeśli nie chcemy, aby z ozdób wychodziły resztki kleju, postawmy na droższą, markową torebkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *