Odchudzanie i witaminy zawsze powinny iść ze sobą w parze

Witamina A

Witamina A a także pochodne w działaniu witaminy takie jak E czy C mają wspólne działanie jakim jest antyoksydacja. Oczyszczając organizm z toksyn za pomocą tych witamin jednocześnie możemy odżywiać nasz organizm i wzbogacać go o te ważne mikroelementy. Dzięki nim będziemy zawsze zwarci i gotowi do działania z uśmiechem na ustach.

Witamina D

Podstawową funkcją witaminy D jest wzmocnienie układu kostnego człowieka oraz zapobieganie próchnicy. Jeśli chcesz przeczytać więcej o dobroczynnym działaniu wszystkich witamin może to zrobić pod tym adresem. Witamina D pomaga również w utrzymaniu odporności organizmu oraz w odpowiednim funkcjonowaniu układu nerwowego, jej niedobory powodują uczucie senności i zmęczenia oraz stany podobne do depresji. Dowiedziono, że witamina D odpowiada również za regulowanie poziomu glukozy we krwi co zapobiega cukrzycy.

Witamina K

Witamina oznaczona literką K odpowiada, podobnie jak witamina D, za dobrą formę naszych kości a także układ krwionośny. Pełni też profilaktyczną ochronę przed chorobami nowotworowymi. Producenci suplementu diety SlimXL dopracowali bardzo dokładnie skład oraz odpowiednie proporcje składników, tak aby pomagały nam zachować zdrowie i czuć się świetnie nawet podczas utraty kilogramów.

Witaminy z grupy B

Witaminy z grupy B pełnią szeroki wachlarz funkcji wspomagających pracę tak złożonej i skomplikowanej struktury jaką są nasze organizmy. Ta grupa witamin jest najbardziej narażona na niedobór podczas diety odchudzającej ponieważ wiele witamin z grupy B pochodzi z pokarmu.