allergoff atopy

Atopowe zapalenie skóry to przewlekła choroba o podłożu alergicznym, która wymaga uważnego doboru kosmetyków o działaniu pielęgnacyjnym.  Skóra atopowa nie posiada prawidłowo wykształconej naturalnej bariery ochronnej, dlatego jest niezwykle podatna na podrażnienia i wysuszenie. Osoby dotknięte AZS muszą pamiętać o regularnym stosowaniu emolientów, czyli produktów o działaniu natłuszczającym. W październiku ogłosiliśmy nabór do testów wyrobów medycznych z serii Allergoff® Atopy. Jak nasi czytelnicy oceniają te innowacyjne emolienty?

Każdy z uczestników otrzymał zestaw składający się z następujących produktów:

  • Allergoff®barierowa emulsja do kąpieli leczniczych – zalecana do codziennych kąpieli leczniczych, zawarte w niej składniki powlekają wrażliwą skórę, pozostawiając na niej nawilżająco-natłuszczający film o działaniu ochronnym. Preparat ten łagodzi świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.  Allergoff® barierową emulsję do kąpieli leczniczych należy stosować podczas kąpieli, nakładając ją na mokrą skórę.
  • Allergoff®barierowa oliwka do kąpieli leczniczych – zalecana jest do stosowania wspomagająco podczas codziennych kąpieli. Substancje zawarte w oliwce wykazują działanie nawilżające, natłuszczające oraz zmiękczające skórę. Jednocześnie wykorzystane składniki tworzą naturalną barierę ochronną, która łagodzi objawy towarzyszące dermatozom.  Allergoff® barierowa oliwka do kąpieli leczniczych może być stosowana jako dodatek do kąpieli lub aplikowana bezpośrednio na skórę.
  • Allergoff®powlekająco barierowy krem do ciała – stanowi uzupełnienie podstawowej kuracji atopowego zapalenia skóry. Łagodzi też objawy innych dermatoz, w tym łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry oraz przynosi ulgę bardzo suchej skórze. Allergoff® powlekająco barierowy krem do ciała powleka wrażliwą skórę, pozostawiając na niej nawilżająco-ochronny film.  Preparat ten łagodzi świąd, pieczenie oraz ogólny dyskomfort.

Kim są osoby testujące linię Allergoff® Atopy?

Wszystkie osoby zakwalifikowane do testów konsumenckich serii Allergoff® Atopy borykają się z problemem suchej skóry podatnej na podrażnienia. 88,9% czytelników oceniających działanie wyżej wspomnianych wyrobów medycznych boryka się z AZS. Oznacza to, iż nasi użytkownicy mieli w stosunku do linii Allergoff® Atopy wysokie oczekiwania. Czy testowane produkty zaspokoiły potrzeby ich wrażliwej skóry?

W jaki sposób seria Allergoff® Atopy poprawiła stan skóry?

U wszystkich uczestników testów nastąpiła  wyraźna poprawa stanu skóry.  88,9% czytelników zaobserwowało u siebie znaczny wzrost nawilżenia skóry. Jednocześnie u 100% użytkowników serwisu Mojealergie.pl nastąpił wyraźny wzrost natłuszczenia.  Świąd ustąpił u 100% badanych, z czego 77,8% ocenia stopień redukcji jako znaczny.  Natomiast 88,9% uczestników testowania zaobserwowało u siebie wyraźną redukcję zaczerwienienia. U 100% badanych ustąpiło dokuczliwe pieczenie.

Produkty Allergoff Atopy to linia idealnie dostosowana do potrzeb skóry wrażliwej, suchej i z atopowym zapaleniem. Regularnie stosowane przyczyniają się do widocznej poprawy stanu skóry, eliminują jej suchość i zdecydowanie łagodzą świąd. Przy zastosowaniu kosmetyków z linii Allergoff Atopy zarówno kąpiele, jak i pielęgnacja ciała kojarzy się już tylko z wielką przyjemnością, bo kosmetyki choć pozbawione substancji zapachowych pozostawiają ciało w idealnej kondycji, dogłębnie nawilżają i utrzymują skórę miłą w dotyku. Poza tym preparaty wspomagają gojenie się uszkodzeń powstałych podczas drapania, co zdecydowanie poprawia kondycję naskórka i odbudowuje jego strukturę. Uważam, że linia Allergoff Atopy jest w każdym calu idealnie dopracowana do potrzeb wymagającej skóry, każdy produkt świetnie sprawdza się podczas regularnego stosowania, przynosząc skórze ulgę i odpowiednią pielęgnację, dlatego z radością zarekomenduję ją rodzinie i znajomym Dominika J.

Linia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, ma bardzo bogaty skład i zawiera dużo naturalnych składników. Już po 2 tygodniach stosowania zauważyłam, że moja skóra stała się gładsza, bez podrażnień i odpowiednio nawilżona. A co najważniejsze nie łuszczy się i nie swędzi! Kamila Ł.

 

To, czego w nich nie ma, jest ich szczególną zaletą. Większość kosmetyków zalecanych jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS), a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry oraz w przypadkach skóry bardzo suchej i wrażliwej jest zwyczajnie nieprzyjemna w stosowaniu – robią barierę na skórze, ale paskudnie pachną albo oblepiają skórę, zapychając pory, tudzież czynią nam jednak inne problemy skórne np. zaskórniki – i uwierzcie, mogą one powstać na całym ciele. Niejedno już testowałem… To co okazywało się paskudne – niewarte było nawet słowa opowieści, z Allergoff Atopy jest inaczejJKrystian Ż.

Dzięki produktom linii Allergoff Atopy stan mojej suchej skóry uległ znacznej poprawie. Skóra dotychczas czerwona i pękająca w końcu wygląda zdrowo i jest doskonale nawilżona Aleksandra K.

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania kosmetyków Allergoff Atopy. Widzę znaczną poprawę stanu mojej skóry. Polecam każdemu, kto boryka się z problemami skórnymiKatarzyna Z.

Czy linia Allergoff® Atopy jest godna polecenia?

100% badanych jest zadowolonych ze stosowania serii Allergoff® Atopy, jednocześnie 100% ankietowanych uważa, że testowane produkty są warte swojej ceny.  Stosowane emolienty tak bardzo przypadły do gustu czytelnikom serwisu Mojealergie.pl, iż 100% z nich zadeklarowało chęć ponownego zakupu linii Allergoff® Atopy. Ponadto 100% naszych użytkowników jest gotowych zarekomendować testowane produkty swojej przyjaciółce.  Zdaniem 66,7% ankietowanych seria Allergoff® Atopy  jest skuteczniejsza od dotychczas stosowanych dermokosmetyków.

Bezzapachowe,  o odpowiedniej konsystencji. Pierwszy zużyłam olejek, skóra po nim jest odpowiednio natłuszczona, na pewno zakupię jeszcze niejedno opakowanie. Krem jest bardzo dobry, nie podrażnił mojej skóry, co zdarzało się przy kremach innych marek. Pierwszy raz od kilku lat nie mam przesuszonej skóry. Ze swojej strony mogę gorąco polecić produkty Allergoff AtopyAgnieszka M.

Widzę wyraźną pozytywną zmianę w wyglądzie mojej skóry. Kosmetyki są drogie, ale skuteczne, więc jeżeli ktoś szuka naprawdę skutecznego środka, to warto zainwestować. Ciężko mi natomiast porównać ich skuteczność do innych, podobnych cenowo kosmetyków. Są one zdecydowanie lepsze od dotychczas stosowanych przeze mnie, ale też muszę przyznać, że stosowałam tańszeEwa L.

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona działaniem linii Allergoff Atopy. Linia ta w dużym stopniu spełniła moje oczekiwania dotyczące pielęgnacji skóry suchej i zmagającej się z atopowym zapaleniem skóry. Z czystym sumieniem mogę ją polecić osobom, które pragną zadbać o swoje ciało w sposób profesjonalny i bezpiecznyIzabela O.

 

Allergoff® Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych

100% badanych uważa, że Allergoff® Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych ma odpowiednią konsystencję. Jednocześnie 55,6% ankietowanych postrzega jej zapach jako przyjemny, a 44,4% jako neutralny. 88,9% czytelników serwisu Mojealergie.pl stwierdziło, iż omawiany produkt jest wydajny.

Allergoff® Atopy oliwka do kąpieli leczniczych

Zdaniem 100% uczestników testowania Allergoff® Atopy oliwka do kąpieli leczniczych ma odpowiednią konsystencję.  Jednocześnie 66,7% ankietowanych uważa jej woń za przyjemną, a 33,7% za neutralną.  100% czytelników serwisu Mojealergie.pl potwierdza, iż stosowany przez nich produkt jest wydajny.

Skóra poprawiła się już po 4 dniach, delikatna oliwka do kąpieli najbardziej przypadła nam do gustu. Lekko się pieni, pozostawiając delikatną barierę ochronną Barbara

 

Allergoff® Atopy powlekająco-barierowy krem do ciała

77,8% użytkowników uważa, że Allergoff® Atopy powlekająco-barierowy krem do ciała ma odpowiednią konsystencję.  Z kolei 66,7% ankietowanych ocenia zapach wyżej wspomnianego produktu jako przyjemny, a 33,3% jako neutralny.  Jednocześnie 77,8% uważa testowany krem do ciała za wydajny.

Wyroby medyczne Allergoff® Atopy są dostępne w wybranych aptekach oraz w sklepie internetowym, w którym aktualnie można skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Tekst sponsorowany