Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Najtrwalsze szminki – poznaj typy redakcji

Inglot matowa pomadka w kredce

Szminka to najlepsza przyjaciółka kobiety, ponieważ pozwala wykonać makijaż w niespełna minutę. Wystarczy jedno pociągnięcie ust, by nasza twarz nabrała zupełnie innego wyrazu dzięki odpowiednio dobranemu odcieniowi pomadki.  Dziś przedstawiamy najtrwalsze szminki. Poznaj typy redakcji.

Inglot matowa pomadka w kredce

Jest to szminka praktycznie nie do zdarcia. Wiernie trwa na ustach nawet po zjedzeniu pizzy cztery sery, która jest dość tłusta. Jest to nasz redakcyjny numer jeden. Polecamy go z czystym sumieniem, gdyż sprawdza się fenomenalnie. Inglot matowa pomadka w kredce jest świetnie napigmentowana. Na dodatek dzięki wysuwanemu mechanizmowi i dość precyzyjnej końcówce możemy dokładnie podkreślić kontur ust, a następnie wypełnić wargi. Jest to typowy płaski mat bez cienia połysku. Inglot matowa pomadka w kredce utrzymuje się na wargach nawet 10 godzin. Nasze redaktorki dostrzegły tylko jeden problem. Do wyboru mamy tylko dwie czerwienie i jeden w miarę żywy róż, reszta to nudziaki. Apelujemy do producenta o poszerzenie asortymentu o więcej żywych odcieni, w tym o fiolet, fuksję i bordo.  Śnieżki mają naprawdę ograniczony wybór, sama mam czarne włosy, ciemne oczy i bladą, chłodną cerę. Pasują mi tylko dwa kolory z całej kolekcji. A Inglot matowa pomadka w kredce naprawdę jest niezwykle komfortowa w użytku. To właśnie ona najczęściej gości na moich ustach, chociaż mam 70 różnych pomadek. To taka moja mała słabość;)

Inglot matowa pomadka w kredce

Eveline Matt Magic pomadka w płynie

To najlepsza pomadka w płynie, jaką miałam okazję stosować. Aplikator jest niezwykle wygodny w użyciu, pozwala na precyzyjne wyrysowanie ust. Dość szybko zastyga do matu, dzięki czemu szminka nie migruje poza kontur warg i nie brudzi zębów. Eveline Matt Magic pomadka w płynie jest świetnie napigmentowana. Na dodatek na moich ustach utrzymuje się nawet przez 8 godzin. Jej dodatkowym atutem jest przepiękny zapach. To najtańszy kosmetyk z niniejszego zestawienia.

Eveline Matt Magic pomadka w płynie

Sephora Cream Lip Stain

To pierwsza pomadka w płynie, jaką polubiłam. Okazało się, że pozwala na precyzyjne obrysowanie ust bez prześwitów i zacieków. Zastyga dość szybko do matu, więc nie muszę uważać na moje długie włosy, aby te nie przykleiły się do ust. Sephora Cream Lip Stain to produkt o wysokim stopniu pigmentacji, który utrzymuje się na wargach przez wiele godzin.  Nie rozmazuje się jednak poza kontur ust. Obecnie można go kupić za kilkanaście złotych. Pierwotnie jednak kosztował ponad 40 złotych.

Sephora Cream Lip Stain