lubrykanty dla alergiczek

Lubrykanty zrewolucjonizowały życie milionów kobiet na całym świecie. Nie zawsze naturalne nawilżenie pochwy jest wystarczające dla odbycia przyjemnego i satysfakcjonującego seksu. Czasem trzeba sięgnąć po wsparcie z zewnątrz, aby zwiększyć rozkosz czerpaną z erotycznych igraszek. Lubrykanty nawilżają pochwę, dzięki czemu redukują tarcie i sprawiają, że seks staje się wyłącznie źródłem przyjemności i radości. W sex shopach można znaleźć różne produkty, niektóre nawet mają dość ciekawy i oryginalny smak. Przedstawiamy lubrykanty idealne dla alergiczek.

Choć w sklepach nie brakuje środków nawilżających pochwę i intensyfikujących przeżycia czerpane podczas erotycznych igraszek, to nie wszystkie produkty nadają się do stosowania przez alergiczki. Pamiętajmy, że ściany pochwy są niezwykle delikatne i podatne na otarcia, toteż  wybór odpowiedniego lubrykantu wcale nie jest taki łatwy, jak mogłoby się wydawać. Czasem wystarczy jeden składnik, np. substancja zapachowa, by środek stał się przyczyną silnego podrażnienia miejsc intymnych. Panie, które borykają się z alergią, powinny sięgać po lubrykanty o właściwościach hipoalergicznych.

Pjur Nude – lubrykant neutralny

To propozycja dla kobiet, które poszukują lubrykantu wolnego od zbędnych dodatków.  W Pjur Nude nie znajdziemy olejów, konserwantów, tłuszczów, substancji zapachowych, gliceryny czy parabenów.  W zamian otrzymujemy wysokiej jakości lubrykant opracowany na bazie wody, który sprawdzi się w ochronie skóry wrażliwej i podatnej na podrażnienia.  Bezpieczeństwo stosowania Pjur Nude potwierdzają badania dermatologiczne. Wspomniany lubrykant posiada neutralny zapach i smak. Po użyciu nie tworzy plam, nie trzeba go także usuwać.

lubrykant neutralny nude

BIO Lubrykant na bazie celulozy roślinnej

Na co dzień starasz się wystrzegać zbędnej chemii w kosmetykach i żywności? Zwróć uwagę na BIO Lubrykant na bazie celulozy roślinnej. Jest to produkt całkowicie wolny od niepożądanych substancji pochodzenia syntetycznego.  Wyżej wspomniany lubrykant został wytworzony na bazie celulozy i wody, które uzyskano z certyfikowanych surowców pochodzenia roślinnego (produkt organiczny).  BIO Lubrykant na bazie celulozy roślinnej łagodzi podrażnienia oraz nawilża ściany pochwy za sprawą składników aktywnych – aloesu i ekstraktu z trawy cytrynowej.  Produkt nie jest szkodliwy nawet wówczas, gdy zostanie połknięty przez jednego z partnerów w trakcie erotycznych igraszek. BIO Lubrykant na bazie celulozy roślinnej przeszedł pomyślnie badania dermatologiczne. Może być stosowany przez pary, które korzystają z prezerwatyw jako metody antykoncepcji. Zawarte w nim substancje nie wchodzą w interakcje z lateksem oraz silikonem, z którego są wytwarzane zabawki erotyczne. BIO Lubrykant na bazie celulozy roślinnej został wyprodukowany wyłącznie z naturalnych składników, nie znajdziemy w nim gliceryny i glikolu. Jest to produkt bezzapachowy i bezsmakowy, którego dozowanie nie nastręcza trudności. Omawiany lubrykant nie klei się i nie pozostawia plam na pościeli.

lubrykant hydra

Defense antybakteryjny lubrykant ochronny

Lubrykant ochronny Defense wyróżnia się zawartością karageniny, substancji pochodzenia roślinnego o działaniu ochronnym. Poza wyżej wspomnianym związkiem w wyżej wspomnianym produkcie znajdziemy jeszcze naturalne ekstrakty o właściwościach antybakteryjnych. Stosując Defense antybakteryjny lubrykant ochronny, zapobiegamy namnażaniu drożdży w obrębie pochwy. Omawiany specyfik nie niszczy naturalnej mikroflory miejsc intymnych. Z badań naukowych przeprowadzonych przez National Cancer Institute wynika, iż lubrykant Defense może  chronić nas przed powstawaniem komórek nowotworowych w obrębie szyjki macicy. Został on wyprodukowany z certyfikowanych surowców roślinnych. Jego bazę stanowią woda, aloes i wyciąg z trawy cytrynowej. Lubrykant Defense jest bezpieczny w stosowaniu, co potwierdzają wyniki badań dermatologicznych.  Nie uszkadza prezerwatyw i zabawek erotycznych.

 lubrykant defense

Pjur Med Repair – lubrykant regenerujący

Został on opracowany z myślą o potrzebach bardzo wrażliwej skóry. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowej formuły lubrykant regenerujący Pjur Med Repair zapewnia długotrwałe nawilżenie.  W jego składzie znajdziemy kwas hialuronowy o właściwościach  regenerujących.  Pjur Med Repair lubrykant regenerujący rekomenduje się kobietom, które skarżą się na suchość pochwy.  Można go stosować codziennie, ponieważ jest bardzo dobrze tolerowany przez błonę śluzową. Wchłania się tuż po aplikacji, pozostawiając skórę jedwabiście miękką w dotyku. Pjur Med Repair lubrykant regenerujący został poddany badaniom dermatologicznym, które potwierdziły jego bezpieczeństwo stosowania. Dodatkowym atutem omawianego produktu jest neutralny zapach i smak.

lubrykant pjur med repair

Tekst sponsorowany