reduktor roztoczy

Do kogo wędruje reduktor roztoczy kurzu domowego? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. Sprawdź, czy twoja odpowiedź znajduje się na liście laureatów. 

Co to jest Reduktor Roztoczy?

Efektywne urządzenie zwalczające roztocze kurzu domowego (UPR – Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego).

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla dzieci i dorosłych cierpiących z powodu alergii na roztocze kurzu domowego oraz osób chcących profilaktycznie zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed ich obecnością.

Polecany przy schorzeniach takich jak:

  • astma oskrzelowa,
  • alergiczny nieżyt nosa,
  • alergiczne zapalenie skóry,
  • alergiczne zapalenie spojówek,
  • zapalenia oskrzeli

Czy wiesz że?

W warunkach naturalnych głównym pożywieniem dla roztoczy kurzu domowego jest złuszczony naskórek ludzki i zwierzęcy. Uważa się, że tylko 150 mg ludzkiego naskórka wystarcza do zaspokojenia potrzeb pokarmowych populacji roztoczy liczącej 3000 osobników w okresie 2–3 miesięcy! Optymalne warunki dla rozwoju roztoczy to poza dostępnością właściwego pokarmu, odpowiednia wilgotność względna oraz temperatura powietrza. Mają one wpływ na tempo wzrostu populacji, płodność samic, przeżywalność zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak też w środowisku naturalnym.

Profesjonalny Reduktor:

  • zaburza cykl rozrodczy roztoczy
  • zaburza cykl żywieniowy roztoczy
  • neutralizuje alergeny białkowe roztoczy (Der p1 i Der p2)

Kiedy i jak używać?

W sposób ciągły, w celu zapobiegania obecności roztoczy w środowisku, w którym przebywają alergicy. Można go bezpiecznie zastosować np. w dziecięcym pokoju przy łóżeczku, umieścić w salonie czy kuchni na stoliku lub zainstalować w samochodzie.

Jak to działa?

Urządzenie emituje szereg impulsów ultradźwiękowych, zdolnych do stopniowego zmniejszenia stężenia roztoczy w środowisku w którym jest zainstalowany, w tym samym czasie powodując stopniowe zmniejszenie objawów alergii. Urządzenia zaczyna działać natychmiast po jego włączeniu, a szczyt swojej efektywności osiąga po około 90 dniach (udokumentowane medycznie). Pierwsze efekty: po pierwszych kilku tygodniach od włączenia.

Urządzenie zaczyna działać automatycznie zaraz po włożeniu go do gniazdka elektrycznego (świeci się mała niebieska dioda). Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, nietoksyczny oraz bezwonny.

Wygraj reduktor roztoczy kurzu domowego!

Aby zdobyć jeden z dwóch reduktorów roztoczy kurzu domowego, należało:

  • napisać, dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić ten innowacyjny sprzęt zwalczający pajęczaki za pomocą ultradźwięków
  • polubić fanpage Uczuleni.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi.

Jako dziecko chorowałam na astmę oskrzelową. Ataki duszności były niemalże moją codziennością. Leki wziewne i encorton w dużych dawkach. Potem? Oczywiście waga w górę, samopoczucie jak u człowieka napompowanego wodą, a duszno jak było, tak było. Moja pani doktor pocieszała mnie, że to minie w okresie dojrzewania. Bez choroby upłynęło trzydzieści lat. Aż tu pewnego pięknego wieczoru koszmar wrócił. Moja choroba zaczęła się od nowa. Uczulona jestem na kurz, roztocza i sierść zwierząt. Wiem, że okres dojrzewania mam dawno za sobą, więc choroba jakby stała się moim drugim ja. Wróciła jak wiarołomny małżonek po skoku w bok. Dlatego potrzebuję pomocy, a takie urządzenie jak Reduktor roztoczy to doskonały pomocnik, który będzie moim „niezbędnikiem”Jolanta P.

Reduktor roztoczy chciałabym wygrać nie dla siebie, lecz dla mojej mamy. Już bardzo długo dokuczają jej alergie niemalże na wszystko – musiała pozbyć się wcześniej używanych produktów i zamienić je na antyalergiczne, a i tak nie wszystkie jest w stanie tolerować. Od kilku lat chodzi do lekarza na odczulanie, ale nie wszystko jest w stanie zwalczyć. Oprócz wiadomej alergii na kurz ma alergie na wiele środków chemicznych, nie może także jeść żadnego jedzenie z puszki. Często ma problemy z zasypianiem, bo swędzą ją ręce. Dusi się kiedy czuje drażniący ją zapach – nawet delikatnych perfum, na który człowiek, który nie boryka się z problem alergii, zwyczajnie nie zwróci uwagi. Widzę, jak czasami się męczy. Chciałabym jej jakkolwiek ulżyć, bo sama otrzymałam od niej wiele pomocy – była i jest dla mnie zawsze wtedy, kiedy jej potrzebuję. Dopóki nie zaczęła chodzić do lekarza, odbierałam opowieści o jej problemach jako „marudzenie”, ale teraz wiem, że takowym nie jest. Chciałabym jej wynagrodzić tym samym moją początkową ignorancję. Jeśli ten sprzęt mógłby jej chociaż trochę pomóc – to warto 🙂 Zuzanna S.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.