seks w lesie
Zdjęcie autorstwa mali maeder z Pexels

Seks w lesie stał się ostatnio bardzo popularny. Po pierwsze, z powodu pandemii często mieszkamy w domu rodzinnym, gdzie trudno o intymną atmosferę, hotele do niedawna były zamknięte. Po drugie, seks w lesie stał się modny za sprawą książki polskiego biologa, która go popularyzuje.

Seks w lesie bardziej kręci kobiety

Wydawać by się mogło, że o seksie w miejscu publicznym częściej fantazjują mężczyźni. Tymczasem badania pokazują, że w przypadku seksu w lesie większą popularnością cieszy się on pośród kobiet. Panie doceniają piękne widoki, które mu towarzyszą. Potrafią cieszyć się bogactwem naturalnych zapachów pochodzących z olejków eterycznych wydzielanych  przez rośliny.

Na co należy uważać, decydując się na seks w lesie?

Po pierwsze, należy przygotować się do erotycznych igraszek w lesie. W tym celu należy zabrać ze sobą prezerwatywy i nie zapomnieć o ich użyciu. Po drugie, wybrać należy miejsce wolne od kolczastych  roślin, które mogłyby nas pokłuć. Uważajmy też na mrowiska czy miejsca, gdzie dużo roślin kwitnie i swoim aromatem wabi pszczoły.  Przydatne okażą się też preparaty odstraszające kleszcze.

Czy seks w lesie jest legalny?

Seks w miejscach publicznych zagrożony jest mandatem, ale w przypadku lasu ustawodawca dopuszcza go pod warunkiem, że wybierzemy miejsce oddalone od oczu osób postronnych i nie będziemy nikogo narażać na zgorszenie. W związku z tym, zanim udamy się na erotyczne igraszki, warto zrobić rekonesans w swojej najbliższej okolicy.

Jedność z naturą

Seks w lesie sprawia, że czujemy jedność z naturą. Czujemy się jej częścią. To także przejaw życia i sił witalnych. Obecnie wiele osób powraca do swoich korzeni i odkrywa, jak wiele przyjemności dostarcza im obcowanie z naturą.

Seks w lesie wymusza inne pozycje seksualne

Należy pamiętać o  tym, że seks w lesie wymusza na nas wybór innych pozycji seksualnych. Nie mamy w nim bowiem łóżek, krzeseł czy stołów. Do dyspozycji pozostaje nam pień drzewa. Dobrze jest więc opanować seks w pozycji stojącej lub lekko opartej.  Skorzystać możemy też z koca, który zabierzemy ze sobą do lasu.