Jak wibratory pozwalają odkrywać swoje ciało

Jesteśmy indywidualnościami, każda kobieta inaczej odbiera te same pieszczoty erotyczne.  To, co dla jednej z nas stanowi przyjemność, dla drugiej może być źródłem bólu, a dla trzeciej stymulacją pozbawioną mocy. Klucz do udanego życia seksualnego stanowi świadomość własnego ciała. Niestety, wiele kobiet nie potrafi wskazać pieszczot i form aktywności erotycznej, które sprawiają im największą przyjemność. W związku z tym nie dysponują cennymi informacjami, którymi mogłyby się podzielić ze swoim partnerem. Jak wibratory pozwalają odkrywać swoje ciało?

Wibrator to gadżet dla każdej kobiety aktywnej seksualnie

Wibratory często nie cieszą się najlepszą opinią. To zasługa stereotypów, które wciąż pokutują w naszym społeczeństwie. Przez lata żartowano, także na ekranie filmowym, że kobieta może żyć jako singielka, ponieważ ma do dyspozycji wibrator. W rezultacie ten gadżet erotyczny zaczęto utożsamiać z samotnymi i zgorzkniałymi kobietami, które na siłę chcą podkreślać własną niezależność. Tymczasem seksuolodzy uważają, że każda z nas powinna mieć do swojej dyspozycji wibrator. Pozwala on bowiem czerpać satysfakcję seksualną, gdy partner wyjeżdża w delegację lub chwilowo mamy większy apetyt na seks niż on. Ponadto wibratory pozwalają odkryć erotyczną mapę swojego ciała.

Wibrator to gadżet dla każdej kobiety aktywnej seksualnie

Wibrator nauczy cię osiągać orgazm

Gdyby seks nie stanowił dla mężczyzny źródła przyjemności, ten nie uprawiałby go i w rezultacie gatunek ludzki byłby skazany na wymarcie. W rezultacie ewolucja tak ukształtowała ciało panów, że niemal każdy stosunek kończy się dla nich orgazmem. U kobiet sytuacja nie prezentuje się już tak różowo. Nie każde zbliżenie kończy się dla pań rozkoszą. Wiele kobiet nie umie osiągnąć orgazmu, nawet jeśli od lat współżyje z partnerem, którego kocha.  Dzieje się tak, ponieważ kobiety muszą nauczyć się szczytowania. Pomóc może im w tym wibrator. Posiada on kilka trybów pracy, dzięki czemu możemy sprawdzić, który z nich przynosi nam największą satysfakcję. Ponadto wibrator pozwala odkryć, czy przyjemność sprawia nam uczucie wypychania pochwy, które towarzyszy jej penetracji. Bardzo często też okazuje się, że orgazm pojawia się u kobiet tylko podczas pieszczot łechtaczki. Przy czym jedne panie potrzebują intensywniejszej stymulacji magicznego guziczka, podczas gdy inne preferują najsłabszy tryb wibracji.

 Wibrator nauczy cię osiągać orgazm

Zdobyta wiedza pozwala wieść udane życie erotyczne

Kobiety często uważają, że mężczyzna powinien nadawać rytm podczas zbliżeń i tak prowadzić stymulację, aby zapewnić im rozkosz. Tymczasem każda z nas jest inna. Pieszczoty, które twój partner postrzega jako atrakcyjne, dla ciebie mogą okazać się zbyt bolesne lub za mało stymulujące. Warto poznać preferencje swoje ciała, niż kierować się tym, co serwują nam media czy filmy erotyczne. Nie każda kobieta odczuwa przyjemność z penetracji, dlatego często należy ją połączyć z dodatkowymi aktywnościami, np. równoległymi pieszczotami łechtaczki, piersi lub francuskimi pocałunkami.  Jeśli podczas stymulacji z użyciem wibratora odkryjesz, co sprawia ci największą przyjemność, możesz przekazać tę wiadomość swojemu partnerowi.  Większość mężczyzn cieszy się z jasnych komunikatów. Panowie pragną bowiem dostarczać rozkoszy swoim partnerkom, często jednak nie wiedzą, jak tego dokonać, przez co popadają we frustrację.

Pieszczoty z użyciem wibratora pozwalają przełamać wstyd

Choć uprawiamy seks, samo zbliżenie często potęguje w nas skrępowanie. Wynika to z różnych przyczyn. Część z nas stresuje się tym, iż nie potrafi osiągnąć orgazmu, przez co czuje się wybrakowana. Nie chce wyjść w oczach partnera na chłodną i pozbawioną erotyzmu.  Wibrator pozwala lepiej poznać erotyczną mapę swojego ciała i znaleźć taką formę stymulacji, która doprowadzi nas na seksualny szczyt.  Ponadto wiele z nas krępuje niewiedza z zakresu własnej anatomii i fizjologii. Stymulacja wibratorem pozwala nam lepiej zaznajomić się z reakcjami ciała na określone formy pieszczot. Warto zaakceptować mruczenie, okrzyki, łzy czy popiskiwanie, czyli naturalne reakcje towarzyszące orgazmowi.  Wiele kobiet przeraża rozmowa z partnerem na temat własnych potrzeb. Panie nie chcą zranić mężczyzny, sugerując, że ten dotychczas robił coś nie tak. Wiele kobiet boi się też etykietki rozwiązłej, ponieważ świadomość własnego ciała i seksualności często bywa przypisywana licznym, przygodnym kontaktom seksualnym.  Niektóre panie chciałyby przemycić wibrator do erotycznych igraszek ze swoim partnerem. Jednak jego reakcja stanowi wielką niewiadomą. Niektórzy mężczyźni cieszą się, że kobieta jest otwarta na nowe doznania i chce eksperymentować. Niestety, nie brakuje też panów, w których obecność wibratora w sypialni rodzi kompleksy. Aby uniknąć niekomfortowej sytuacji, warto wcześniej porozmawiać z partnerem, co sądzi o włączeniu gadżetów erotycznych do seksualnych igraszek.

Pieszczoty z użyciem wibratora

Gdzie znajdziesz odpowiedni wibrator?

Wibratory nie tylko różnią się kolorem, ale też wielkością, kątem zakrzywienia, grubością, trybami pracy, wodoodpornością i materiałem, z którego zostały wykonane. Znalezienie odpowiedniego gadżetu erotycznego często stanowi spore wyzwanie. Na szczęście istnieją takie sex shopy jak Easytoys.pl, które pozwalają na spokojnie zapoznać się z całym asortymentem i złożyć dyskretne zamówienie online.  Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego też gadżety erotyczne kupujmy  w sprawdzonych miejscach. Wibratory dostępne w Easytoys.pl są wykonane z bezpiecznych materiałów. Gadżety erotyczne z silikonu medycznego doskonale wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających klientek, w tym alergiczek. Nie wykazują bowiem właściwości uczulających.