Lifestyle

Facet wysyła sprzeczne sygnały. Jak je odczytać?

Facet wysyła sprzeczne sygnały

Bardzo często, gdy zaczynamy randkować i dany mężczyzna okazuje się dla nas całkiem interesujący, pojawia się jakiś problem. On odzywa się stanowczo zbyt rzadko. Rozmowy z nim są krótkie i urywane. On nie dąży do dotyku ani bliskości emocjonalnej. Mimo to na spotkaniach z nim świetnie się bawimy. Co zrobić, gdy facet wysyła sprzeczne sygnały. Jak je odczytać?

On nie jest zainteresowany tobą jako kobietą

Bardzo często sprzeczne  sygnały wynikają z faktu, iż on nie jest tobą zainteresowany jako kobietą. Lubi twoje towarzystwo, miło mu się z tobą spędza czas, ale nie dąży do dotyku czy bliskości emocjonalnej, bo widzi w tobie tylko koleżankę. Nie powinnaś jednak brać sobie tego do serca, ponieważ nie oznacza to, że jesteś nieatrakcyjna dla mężczyzn. Po prostu on jest zainteresowany innym typem kobiet.

Umawia się jednocześnie z wieloma kobietami

Możliwe też, że facet wysyła ci sprzeczne sygnały, nie zawsze ma czas na rozmowę i odpisanie na SMS, bo spotyka się jednocześnie z wieloma kobietami. Niestety, doczekałyśmy się takich czasów, gdy mało kogo stać na uczciwość i skoncentrowanie się na jednej osobie. Po co wybierać jedną, skoro można mieć kilka?

Facet nie szuka stałego związku

Czasem po prostu widzisz, że on wysyła sprzeczne sygnały, a robi to dlatego, że nie szuka stałego związku, do którego ty dążysz. On może liczyć na to, że przeżyje z tobą niezobowiązującą przygodę. Dlatego miej się na baczności i nie idź z facetem do łóżka, dopóki nie wiesz, na czym stoisz.

Mężczyzna boi się odrzucenia

Czasem mężczyzna wysyła sprzeczne sygnały, bo ma niską samoocenę i boi się odrzucenia. Sam do ciebie nie napisze, bo zakłada, że go olejesz. Nie zaproponuje spotkania, bo obawia się odmowy. W takiej sytuacji można spróbować przejąć inicjatywę i samej coś zorganizować. Jednak jeśli on z czasem się nie rozkręci, to problem z nim nie wynika z wrodzonej nieśmiałości, lecz z braku zainteresowania twoją osobą.

Facet ma problemy emocjonalne

Czasem mężczyźni mają problemy emocjonalne. Z jednej strony pragną wielkiej miłości i prawdziwej bliskości, z drugiej boją się intymności i zaangażowania. Może to wynikać z braku dobrych wzorców w rodzinie, nieudanego pierwszego związku etc. On może zacząć się oddalać paradoksalnie wtedy, gdy najbardziej się do siebie zbliżycie. Niestety, on sam odpowiada za swoje emocje i nie zmienisz jego postępowania. On musi sam chcieć nad sobą popracować.