Ciąża i dziecko NAJNOWSZE

Dzień Matki – prezenty last minute

Dzień Matki

Dzień Matki już dziś – 26 maja, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że są wśród nas zapominalscy bądź ci wiecznie zajęci i zapracowani. Specjalnie dla nich mamy propozycje na prezenty last minute.

Dzień Matki – 26 maja

Dzień szczególny, bowiem świętują wszystkie mamy. Nie tylko w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Na całym świcie pamiętają o kobietach, które poświęcają się dla swoich pociecha, obdarzając ich miłością. W ten wyjątkowy czas warto sprawić przyjemność mamie, pamiętając o jej święcie. Dla spóźnialskich przygotowaliśmy listę prezentów, które uda wam się zorganizować w iście ekspresowym tempie. Pora przyjrzeć się jej z bliska i wybrać coś, co wywoła uśmiech na twarzy mamy!

Bukiet kwiatów

Kwiaty są dobre na każdą okazję, także na Dzień Matki. Kobiety uwielbiają je dostawać, dlatego piękny bukiet będzie strzałem w dziesiątkę. Wystarczy, że znajdziemy w pobliżu kwiaciarnię, gdzie floryści przygotują dla nas wyjątkowy bukiet. A dla miłośników natury zostają łąki, które w maju cudownie kwitną. Bukiet polnych kwiatów zrobi nawet większe wrażenie niż kwiaciarniania kompozycja. Zapewniamy, że z kwiatów ucieszy się każda mama, chyba że jest na nie uczulona… Wtedy poszukajmy czegoś innego, zdecydowanie bardziej bezpiecznego.

Wspólna kawa

Nie ma nic cenniejszego niż czas. Z okazji święta mamy poświęćmy chwilę, by pobyć z rodzicielką. Udajmy się na wspólną kawę do przytulnej kawiarni czy na spacer do parku. Porozmawiajmy, spędźmy miło czas. To zdecydowanie więcej znaczy niż drogie prezenty. Emocje są bezcenne, a my często zapominamy o bliskich, nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi. Postarajmy się to zmienić i trochę więcej przebywać z mamą. W końcu mamę ma się tylko jedną.

Biżuteria

Która kobieta nie ucieszy się z nowej biżuterii? Taki prezent last minute nie może się nie udać. W każdym salonie z biżuterią znajdziemy coś atrakcyjnego dla kobiet w różnym wieku. Bransoletka, kolczyki czy łańcuszek to odpowiedni pomysł, szczególnie jeśli zależy nam na czasie. W wielu sklepach możemy liczyć na rabaty z okazji Dnia Matki czy specjalne kolekcje modnej biżuterii. Nic tylko wybierać!

Karta podarunkowa

mamyA dla osób, które kompletnie nie mają pomysłów i jakże cennego czasu polecamy karty podarunkowe. To doskonały sposób na prezent, który może nie jest oryginalny, ale niezwykle praktyczny. Osoba sama będzie mogła kupić sobie coś, o czym być może marzy. Karta do księgarni, drogerii czy sklepu odzieżowego będzie dla kobiety idealna. Dodatkowo możemy wybrać taką kwotę, jaka nam odpowiada. A nic nie szkodzi na przeszkodzie, by na takie zakupy w późniejszym terminie wybrać się razem z mamą.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *