Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach! Pomyśl o jakimś zwierzątku, a on odgadnie o jakim myślisz. Baw się dobrze stawiając mu kolejne wyzwania!

Magic Jinn zada ci szereg pytań, które pomogą mu odgadnąć o jakim zwierzątku myślisz. Odpowiadaj na pytania, używając słów:

– „tak”

– „nie”

– „nie wiem”

– „to zależy” – np. jeśli pomyślałeś o słoniu, a Magic Jinn zapytał cię, czy zwierzę jest niebezpieczne dla człowieka, możesz odpowiedzieć „to zależy”.

Jeśli nie usłyszałeś pytania, poproś, aby Magic Jinn je powtórzył, wystarczy, że powiesz: „powtórz”. Jeśli pomyliłeś się, udzielając odpowiedzi, możesz ją poprawić. W tej sytuacji wystarczy po prostu powiedzieć: „wróć”, a Magic Jinn ponownie zada ci ostatnie pytanie, na które odpowiedziałeś.

Magic Jinn jest niesamowity i zrozumie wszystkie twoje odpowiedzi, jeśli będziesz wymawiał je poprawnie oraz mówił wyraźnie. Nie mów „nieeee”, „taaaa”. Pamiętaj również o dobrych manierach i nie przerywaj mu w trakcie zadawania pytań.  Poczekaj więc, aż skończy, żeby odpowiedzieć.

Magic Jinn jest bardzo sprytny, ale potrzebuje cichego miejsca, żeby spokojnie pomyśleć.  Najbardziej też lubi grać z dziećmi, które nie stroją sobie z niego żartów i zawsze starają się udzielić poprawnych odpowiedzi.

Magic Jinn zna setki zwierząt, włącznie z tymi, które dawno zniknęły  z naszej planety lub tymi, które  może tak naprawdę istniały tylko w legendach…

Wystaw na próbę jego magiczną moc i stawiaj mu kolejne wyzwania! Jeśli jesteś sprytniejszy od niego i znasz zwierzę, którego on nie zna – wygrasz! Życzymy udanej zabawy!

 

Artykuł sponsorowany