Życie z alergią

Dlaczego niektóre osoby odzywają się po latach?

Dlaczego niektóre osoby odzywają się po latach

Twoja koleżanka nagle zamilkła 5 lat temu. 3 lata temu ostatni raz widziałaś się z facetem, z którym randkowałaś, potem kontakt się urwał. Od 10 lat nie masz kontaktu z kuzynką mieszkającą za granicą. Nagle te osoby zaczynają się do ciebie odzywać. O czym może to świadczyć? Dlaczego niektóre osoby odzywają się po latach?

Osiągnęłaś sukces i chcą cię wykorzystać

Czasem jest tak, że wszyscy nagle przypominają sobie o naszym istnieniu, gdy osiągniemy sukces. Wystarczy, że uda nam się dostać prestiżowe stanowisko w urzędzie lub w firmie. Nagle każdy chce się z nami umówić na obiad, aby odnowić kontakt. Wszyscy się za nami stęsknili, a tak naprawdę marzą o tym, aby załatwić im dobrze płatne stanowisko.

Nagle zyskałaś w ich oczach atrakcyjność

Czasem jest tak, że kiedyś niespecjalnie zabiegałyśmy o swój wygląd, ale w pewnym momencie postanowiłyśmy w sobie coś zmienić. Mamy modną fryzurę, fajny makijaż, doskonałą sylwetkę i podkreślający ją ubiór.  Wyglądamy 10/10 i nagle ludzie do nas lgną. Są to te same osoby, dla których kiedyś byłyśmy zbyt nudne i za mało przebojowe.

Mają jakiś interes

Czasem ktoś się odzywa, bo ma określony interes. Kuzynka chce wrócić do Polski, ale nie ma gdzie zamieszkać, więc liczy, że zaprosisz ją do siebie. Facet, z którym randkowałaś, rozstał się z dziewczyną, z którą randkował równolegle za waszych czasów i szuka przygodnego seksu. Natomiast koleżanka ma małe dziecko i nie ma komu go wepchać, gdy chce wyskoczyć na zakupy do galerii handlowej. Uważaj na takich ludzi i nie pozwól, aby cię wykorzystywali.

Czują się samotne

Czasem osoby, które kiedyś same zerwały z nami kontakt, zaczynają czuć się samotne. Przyjaciele odeszli lub same się od nich odseparowały, facet porzucił dla młodszej, więc szukają towarzystwa. W ten sposób przypomniały sobie o twoim istnieniu.  Masz zapełnić ich pustkę w życiu. Jak  sama się domyślasz, nie jest to najlepsza motywacja do kontynuowania znajomości.

Uporały się ze swoimi problemami z przeszłości

Nie zawsze jednak mają złe intencje. Facet może wreszcie poszedł na terapię, gdzie specjalista pomógł uporać mu się z lękiem przed bliskością. Kuzynka przestała być zazdrosna o to, że jesteś pupilką waszej babci. A koleżanka dojrzała do tego, że nie mówiłaś źle na temat jej faceta z zazdrości, lecz kierowałaś się suchymi faktami, na które nieoczekiwanie natknęłaś się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *