Depilacja laserowa w Warszawie
Khuram Naseem z pexels

Tradycyjne metody walki z niechcianym owłosieniem stopniowo przestają być popularne. Golenie, woskowanie i shugaring nie są już tak popularne, ponieważ są dość bolesne, zapewniają tylko krótkotrwały efekt i prowadzą do jeszcze gorszych problemów – zapalenia mieszków włosowych, podrażnienia, «czarnych kikutów» i wrastających włosów.

Na szczęście obecnie istnieje bardzo skuteczna metoda, która pozwala szybko, bezboleśnie i na długo zapomnieć o zbędnym owłosieniu. Centrum  «Laserhouse» w Warszawie oferuje zabiegi depilacji dla kobiet i mężczyzn przy pomocy najlepszego nowoczesnego sprzętu, zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Nasza sieć składa się z ponad 70 salonów na terenie całej Ukrainy, ale teraz mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać ze wszystkich benefitów naszych zabiegów, ponieważ rozszerzamy nasze granice i jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem przy ulicy Gizów 3. Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem +48732100820. Szczegóły na stronie: https://www.lazerhouse.pl/.

CO TO JEST DEPILACJA LASEROWA?

Depilacja laserowa «Złoty Standard» to zabieg sprzętowy, nieinwazyjny, przeznaczony do usuwania sztywnych, puszystych i wrastających włosów o ciemnej barwie.

W naszym salonie można wykonać depilację laserową na takich obszarach jak:

 • całe nogi i wybrane obszary;
 • twarz i szyja;
 • plecy;
 • brzuch;
 • ramiona i pachy;
 • piersi;
 • okolice bikini.

Ponadto za pomocą lasera można usunąć pojedyncze włoski.

NA CZYM POLEGA USUWANIE WŁOSÓW ZA POMOCĄ LASERA?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy lasera diodowego Light Sheer ET, który generuje silny strumień światła. Gdy energia świetlna przenika w głąb skóry i dociera do mieszka włosowego, zostaje przekształcona w ciepło i aktywnie podgrzewa go. Pod wpływem wysokiej temperatury cebulka włosa ulega zniszczeniu i w ciągu 14 dni całkowicie wypada.

Podczas pierwszego seansu można usunąć około 15-40% zbędnego owłosienia. Wynika to z faktu, że światło lasera jest w stanie zniszczyć tylko te włosy, które w momencie zabiegu były w fazie aktywnego wzrostu.

JAKIE URZĄDZENIA SĄ WYKORZYSTYWANE W «LASERHOUSE»  W WARSZAWIE?

Do depilacji twarzy i ciała wykorzystujemy najlepszy laser diodowy Light Sheer ET renomowanej amerykańskiej marki Lumenis. Urządzenie posiada wbudowany system chłodzenia, który w momencie kontaktu z powierzchnią skóry dostarcza zimne powietrze, chroniąc ją w ten sposób przed poparzeniem i przegrzaniem. Optyka szafirowa  sprawia, że zabieg jest maksymalnie komfortowy i bezbolesny. Liczne badania kliniczne potwierdzają skuteczność lasera Light Sheer ET, a wszystkie niezbędne certyfikaty gwarantują jego jakość i bezpieczeństwo.

ZALETY I WADY DEPILACJI LASEROWEJ WARSZAWA

Do zalet tej metody walki z niechcianymi włoskami można zaliczyć:

 1. Bezpieczeństwo. Wiązka lasera wpływa tylko na mieszki włosowe. Jego głębokość przenikania jest dokładnie ustalona na urządzeniu, więc nie ma negatywnego wpływu na skórę, układ krążenia lub narządy wewnętrzne. Taka metoda jest nieinwazyjna, więc nie ma ryzyka uszkodzenia integralności skóry.
 2. Bezbolesność. Korzystamy z innowacyjnego sprzętu z wbudowanym systemem chłodzenia kontaktowego, który chroni skórę przed przegrzaniem. Dla osób, które mają niski próg bólu, sugerujemy użycie znieczulenia miejscowego (kremu znieczulającego lub sprayu).
 3. Uniwersalność. Ta metoda jest odpowiednia dla kobiet i mężczyzn. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry i może być wykonywany o każdej porze roku.
 4. Hipoalergiczność. Brak efektów ubocznych i reakcji alergicznych.
 5. Efektywność. Dzięki wspomagającym procedurom (1-2 razy w roku) można trwale pozbyć się włosów.

Jedyną wadą jest to, że nie zaleca się usuwania włosów w miejscach, gdzie są tatuaże, ponieważ laser niszczy nie tylko włosy, ale także pigment obrazu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Depilacja laserowa w Warszawie ma następujące wskazania:

 • hirsutyzm;
 • zbędne owłosienie twarzy i ciała;
 • czarne kropki, wrastające włoski, podrażnienia;
 • zbyt delikatna skóra, która jest wrażliwa na inne metody usuwania włosów.

PRZECIWWSKAZANIA DO DEPILACJI LASEROWEJ

Główne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu to:

 • ciąża;
 • laktacja;
 • choroby o charakterze złośliwym;
 • cukrzyca w fazie dekompensacji;
 • łuszczyca;
 • egzema;
 • opryszczka.

Menstruacja nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, jednak w tym okresie niektórym kobietom włosy rosną nieco szybciej, więc efekt działania lasera może nie być tak wyraźny.

W JAKIM WIEKU MOŻNA WYKONYWAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?

Depilację można wykonywać nawet w młodym wieku, ale oficjalnie jest ona dozwolona od 18 roku życia.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Dwa tygodnie przed zabiegiem należy powstrzymać się od korzystania z solarium oraz przyjęcia antybiotyków z grupy tetracyklin, fluorochinolonów lub sulfonamidów. Należy również unikać wyrywania włosów z korzeniem. Trzy dni przed depilacją nie zaleca się przecierania skóry preparatami zawierającymi alkohol, a 4-8 godzin przed depilacją obszar  zabiegowy należy ogolić lub użyć kremu do depilacji.

CZEGO NIE  MOŻNA ROBIĆ PO DEPILACJI LASEROWEJ?

Przez 14 dni po zabiegu laserowym nie można się opalać. Przez trzy dni po zabiegu nie jest zalecane oczyszczanie obszaru produktami zawierającymi etanol, korzystanie z sauny lub basenu, a także branie gorącej kąpieli. Na odsłonięte obszary ciała należy nakładać krem przeciwsłoneczny o współczynniku ochrony co najmniej 35.

REZULTATY DEPILACJI LASEROWEJ

Po zakończeniu pełnego cyklu zabiegów można osiągnąć następujące rezultaty:

 • około 90% niechcianych włosów zostaje usuniętych;
 • skóra pozostaje gładka i jedwabista;
 • podrażnienia, «czarne kikuty», wrastające włoski i inne konsekwencje tradycyjnych metod depilacji znikają. 

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ I ILE ZABIEGÓW OBEJMUJE PEŁNY CYKL?

Depilacja laserowa jest zabiegiem kursowym, dlatego aby osiągnąć maksymalny efekt, należy poddać się wszystkim zalecanym przez specjalistę zabiegom. Aby całkowicie usunąć włosy, należy wykonać taką ilość zabiegów:

 • kobiety – 4-8 seansów;
 • dla mężczyzn – 8-10.

Przerwa między pierwszym a drugim traktowaniem powinna wynosić 4-6 tygodni, między drugim a trzecim – 6-8 tygodni, a z każdym kolejnym zabiegiem odstęp zwiększa się o 2 tygodnie.

JAK DŁUGO TRWA  EFEKT DEPILACJI LASEROWEJ?

Efekt utrzymuje się przez 5-10 lat. Wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu klienta.