Życie z alergią

Co zachwyca mężczyzn w kobietach?

Co zachwyca mężczyzn w kobietach

Istnieją pewne cechy, które stanowią o kobiecym nieodpartym uroku. Panie, które je posiadają, potrafią oczarować niemalże każdego faceta. Co zachwyca mężczyzn w kobietach?

Dbałość o wygląd

Kobieta dla perfekcyjnego wyglądu jest w stanie sporo poświęcić. Potrafimy spędzać przed lustrem ponad godzinę, regularnie depilujemy swoje ciało, wcieramy w nie balsamy, olejujemy włosy i wykonujemy zjawiskowy make-up. Żadnemu facetowi nie chciałoby się poświęcać tyle czasu na idealny wygląd.

Delikatna kobieca skóra

Panowie mają genetycznie uwarunkowaną grubszą skórę. Nic dziwnego, że nie mogą wyjść z zachwytu, gdy dotykają naszych dłoni, brzucha i ud, które są tak miękkie w dotyku.

Wytrwałość w drodze do perfekcji

Kobieta, gdy zamarzy o większych pośladkach, będzie regularnie ćwiczyć. Niestraszne jej zmęczenie, gdy oczyma wyobraźni widzi realizację upragnionego celu.

Namiętne okazywanie uczuć w miejscach publicznych

Kobiety nie wstydzą się tego, że kochają, dlatego też potrafią bez skrępowania okazywać czułość swojemu mężczyźnie w miejscach publicznych. Gdy ich całujemy, przytulamy i trzymamy za rękę, nie mamy sobie równych.

Kobieca całuśność

Uwielbiamy się całować i to w każdych okolicznościach. Na dodatek wiele pań chętnie całuje męską szyję, ramiona i plecy podczas seksu. To mężczyzn zachwyca, ale też zaskakuje.

Jak niewiele trzeba, by doprowadzić ją do erotycznego wrzenia

Wbrew pozorom kobiety nie potrzebują orgazmu, by odczuwać erotyczne spełnienie. Panie uwielbiają być dotykane, całowane, przytulane. To dla nich najprzyjemniejsze elementy podczas seksu, z czego mało który mężczyzna w ogóle zdaje sobie sprawę.

Chodzenie w szpilkach

Panowie podziwiają panie za umiejętność chodzenia w szpilkach. Buty na wysokim obcasie kojarzą im się z dziełem szatana. Oni nie rozumieją, jak na czymś takim można w ogóle utrzymać równowagę.

Kobieca determinacja

Panie są dużo bardziej zdeterminowane niż mężczyźni. Jeśli się na coś uprzemy, to dopniemy swego. Np. chcemy spędzić weekend nad morzem, to nie będzie nam przeszkadzać odległość i czas spędzony w pociągu.

Zapach kobiecych włosów

Mężczyźni uwielbiają wąchać nasze długie, sięgające pasa kosmyki, gdy te są rozpuszczone. To dla nich bardzo przyjemna woń, która wywołuje pozytywne emocje.

Kobiece pożądanie

Panowie są czasem zaskoczeni, jak bardzo potrafimy być napalone na seks z nimi. Kobiece pożądanie to temat rzeka.  Jeśli najdzie nas ochota, a mamy przy sobie fantastycznego faceta, to nie damy łatwo za wygraną. Zawsze znajdziemy jakiś sposób, aby spędzić razem noc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *